Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Akik a vendéglátásban dolgozna...

Akik a vendéglátásban dolgoznak, hogy dolgoznak?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mire érted?
2021. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most konkrétan sehogy.
2021. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Ügyesen!
2021. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
én segédmunkás vagyok egy építkezésen
2021. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Vagy napi 8 óra heti öt nap általaban napi menüs helyeken

12-15 óra ala carte-os helyeken, itt 2nap meló 2 szabad.

2021. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Mikor még ott dolgoztam, akkor össze vissza ahogy be voltunk osztva.


Volt hogy reggel 8-tól este 11-ig 1 órás szünettel, volt hogy 12-től este 11-ig 2 órás szünettel, volt hogy délután 4-től este 11-ig szünet nélkül. Legritkább, az a reggel 8-tól délután 4-ig de az maga volt a csoda.


A szabadnapok random időkben, bármelyik nap lehettek. Hétvége, ünnepek, karácsony felejtős. Ha gyereked van, készülj fel, hogy csak néha látod, mert ő délelőtt iskolában van, te meg késő este érsz haza és hétvégente fixen dolgozol, szóval a karácsony meg a húsvéton kívül elfelejtheted a közös programokat is.

2021. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Normál esetben szombatonként a melóhelyi groupchatbe berakja a főnök a beosztást, ami minden héten más.


Most jelenleg sehogy.

2021. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

Svájcban dolgozom egy étteremben, a cincér részlegen van a főnökasszony, vagyok én a helyettese, van két tanuló, van egy anyuka, aki csak pénteken és szombaton tud dolgozni, meg van egy majdnem nyugdíjas 40%-ban. A majdnem nyugdíjas általában hétfő-csüt 9:30-14:00, az idősebb tanuló pént-vas 9:30-15:00/16:00, két fix szabadnap, egy nap iskola, a hetedik meg ahogy kijön. A fiatalabb szintén két nap szabad, egy iskola, a többi napon meg úgy osztjuk be, hogy minél inkább a sűrűjében legyen, hogy többet lásson. A főnökasszony meg én meg ahogy kijön, nekünk a két szabadnap is csak papíron van, vagyis pontosan írjuk, hogy mikor mennyit dolgoztunk, rám ugye vonatkoznak a szabályok, tehát azokat betartjuk, de volt már, hogy heti 80 órát dolgoztam, meg olyan is, hogy 10-et, a többi meg szabadnap- vagy túlórakompenzáció volt előző hetekről. Általában egyben húzok le 10-12, néha több órát, de ha úgy jön ki, akkor szoktam örülni annak is, ha 14-17 között van egy szünetem, mivel 10 percre lakom az étteremtől. Mondjuk ha mindig ilyen szünettel kéne dolgoznom, azt utalnám.


Meg van pár beugrós emberünk, ha sok a munka. Corona előtt pont azon agyaltunk, hogy kéne még egy fix ember, de ugye közbeszólt a vírus.

2021. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!