Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Debrecenben milyen vegán...

Debrecenben milyen vegán helyek vannak?

Figyelt kérdés
Tudom, google a barátom, de érdekelne vegánok tapasztalata, hogy milyen vegán étterem/kávézó/cukrászda/bolt bármi van ott, ahol tudnék elvitelre rendelni (és persze finomak is)?

2021. márc. 1. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kis Padlizsán
2021. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Kis Padlizsán, többről sajnos nem tudok, mert nem vagyok vegán, de itt voltam és imádtam!:)
2021. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Govinda Vegetáriánus Étterem

Kashmír Étterem

Fit and Fine House

2021. márc. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DeMoR ***** válasza:
100%

Amiket előttem írtak és legtöbb kávézóban vannak növényi tejek (Volt Egyszer, Frei Cafe, Starbuks..)

A Volt egyszerben a Tripla C (kokusztej, kokuszszirup, kavé) a favorit. ^^

2021. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kispadlizsán

Marta's

Govinda

2021. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Van még a fentieken kívül a Salad box (nem kifejezetten vegán, de sok vegán opció van) meg még néhány helyen van egy, maximum kettő vegán étel :D
2021. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Jah, majdnem elfelejtettem, nemrég nyílt a Khpal Kor ami pakisztáni, ott is van vegetáriánus/vegán étel elég sok :)
2021. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 DeMoR ***** válasza:
100%
Amugy ha kellően asszertív és kreatív vagy, szinte mindenhol fogsz vegan opciót találni ;D
2021. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld pipa:)
2021. márc. 2. 18:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!