Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik a legjobb szusi étterem...

Melyik a legjobb szusi étterem Budapesten és környékén?

Figyelt kérdés

Ősszel lesz az évfordulónk, és - többek között - egy nagy szusizással szeretnénk megünnepelni :)


Az ár nem szempont (havonta félreteszünk direkt erre a célra)


2021. ápr. 28. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A Wasabi szuper!
2021. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bambuszliget is jó a Belgrád rakparton. De am az újbudai Trófeában is meglepően jó a sushi. :)
2021. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Wasabi, Budapest, Szépvölgyi út (Óbudán).
2021. ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs a sznobkodásért, de a Wasabi szusiban a McDonald's megfelelője :D


Ha az ár semennyire se szempont, akkor a Nobu a csúcs. De annyira ne legyen, hogy legyetek készek fejenként 60-80 ezret fizetni egy vacsoráért...


Szerintem ez pazarlás, akkor már japán repjegyre spóroljatok inkább, ahol a Nobu minőséget bárhol megkapjátok töredékáron.


A Kicsi Japán és az Okuyama a két legjobb ár-érték arányú hely a városban szerintem, mindkettőben japán tulajdonos-szakács van. Viszont az Okuyama egy pince, a Kicsi Japán eredeti helye meg kb. 3 négyzetméter az Üllőin.


Viszont ők nyitottak egy második éttermet a bulinegyedben, az Akácfa utcában, az civilizáltabb, de az hivatalosan izakaya, tehát nem a sushin van a hangsúly. Wolton is megtalálni őket, szóval lehet házhoz kérni, ha netán otthon maradnátok.


Ünneplésre én az Ennmannt vagy a Sushi Sei-t javasolnám. Előbbiben picivel jobb a konyha, utóbbi kicsit elitebben néz ki.

2021. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Japanika, Sushi Time, Wasabi, Sushi Sei, Fuji, Bambuszliget.


Googleba beírtam, hogy Budapest sushi és van egy csomó értékelés, képek is vannak így magad is megnézheted, hogy milyen sushikat, kajákat készítenek. Vannak írásos vélemények is a vendégektől.


[link]

2021. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!