Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Valaki dolgozik itt a Burger...

Valaki dolgozik itt a Burger Kingben ?

Figyelt kérdés

Nézegettem az allergén táblázatot, de van amiben nem vagyok biztos. A hagymakarikákat ugye olajban sütik ki, de ugyan abban az olajban, mint amiben pl. a sajtot ? Mennyire megbízhatóan tejmentesek az egyéb olajban sütött termékek?

Kérem csak olyan válaszoljon, aki tényleg tudja, sajnos allergiás vagyok a tejre :( .



2021. jún. 30. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legkisebb esélye is lenne hasonló átszennyezésre, egész biztos már rég megszűntették volna.
2021. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Van olyan étterem ahol úgy csinálják, egyszer megkérdeztük, de a burger kingben nem valószínű.
2021. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha a vendeg kerdezi kulon olajban sutjuk.. de amugy nem :)
2021. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3/3 !

Azért elkeserítő, hogy megvezetik a vevőket ( Nem rád gondolok, nyilván nem a te érdeked ez .)

2021. júl. 21. 05:01
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

De azota lehet mashogy van :)

Amikor ott dolgoztam meg igy volt

2021. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!