Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik Starbucks-os kávé a...

Melyik Starbucks-os kávé a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Nem járok gyakran Starbucksba, ezért érdekelne a véleményetek :)

2021. aug. 13. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Naomi Klein a NO logo-ban leírta, hogy a Starbucks Ámerikában már az összes kicsi kávézót kiszorította, ezért összeráncolom a szemöldököm.
2021. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Egyik sem, rendkívül arrogánsak voltak, amikor bejöttek.
2021. aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

#1 Bár a válaszod 0%-ban válasz a kérdésre, megjegyzem, hogy az legtöbbször kizárólag a fogyasztók felelőssége, hogy egy "kicsi kávézó" fennmarad-e vagy sem. Nyilván, ha ötször annyiért árulja a kávét, mint a konkurencia, akkor ő is tehet róla, de a sbx árait nehéz überelni. Ugyanígy a vezetői rugalmatlanság is lehet oka ennek. Pl. én jellemzően hajlandó vagyok lemondani dolgokról vagy többet fizetni a helyi vállalkozók támogatására, de ha egyszerűen nem vesz fel a kínálatba olyan terméket, amit meg tudok vásárolni, akkor ez van. Pl. ha egy kávézó nem tart növényi tejet vagy teát vagy koffeinmentes kávét, akkor én nem tudok mit inni, mert konkrétan kávét nem ihatok.

Emiatt a Starbucksban vagy szójatejes chai latte-t kérek víz nélkül és eggyel kevesebb pumpálásnyi chai sziruppal, vagy szójatejes matcha lattét.

A legtöbb ember úgy van vele sajnos, hogy gátlástalanul jár a multihoz - pl. mert két fillérrel olcsóbb ott valami, aztán amikor egy kis helyi cég lehúzza miatta a rolót, akkor veszi észre egyáltalán a létezését és hogy jaj, micsoda gáz, hogy kinyírta a multi. Hát, nem a multi nyírta ki, hanem ezek a jóemberek nyírják ki a kis cégeket folyamatosan.

2021. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hogy ez egy reklám, értem, bocsi!
2021. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Caramel Coffee Frappuccino és a Java Chip Frappuccino.

Illetve ősszel (ahogy most is) elérhető a Pumpkin Spice Latte, az is nagyon finom.

Télen pedig a Toffee Nut Latte a legjobb.

2021. szept. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
86%
#4 Komolyan kíváncsivá tettél, hogy szerinted minek a reklámja? Világítsd meg számunkra csavaros észjárásoddal!
2021. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Chai szójatejjel +1✌️

Kávéból az egyszerűség híve vagyok, sima latte… néha az is szójatejjel vagy 1-2 pumpa vanília sziruppal🤗

2021. okt. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!