Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért nincs már bsmart a kfcben?

Miért nincs már bsmart a kfcben?

Figyelt kérdés
Nem voltam tavaly óta most terveztem menni és néztem az oldalán mik vannak ott nem látom sehol. Longer szendvicset se semmi régit csak ezelet az új bowlokat

2021. aug. 16. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindig van azt hiszem.
2021. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Jah a Longert mi is hianyoljuk, toljak a sok szarsagot...kutya nem veszi ezeket!
2021. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azthittem bsmartot csak az étterembe lehet rendelni, házhoz szállításra nem. És csak a longert vonták ki a forgalomból.
2021. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaja látom már hogy külön lehet rendelni vagyis hogy mások a termékek és bent lehet még venni bsmart menüt. Viszont hiába van kiírva a fagylalt azt nem mutatja ott se csak a shaket
2021. aug. 17. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert házhoz szállításba nincs fagyi csak shake
2021. aug. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen csak én az éttermi részt néztem. Mert ott már volt az okos ajánlatok ami a házhozszállításnál nincs de akkor se hozott a fagyira semmit
2021. aug. 18. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!