Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyire szeretitek az X...

Mennyire szeretitek az X néni, Y bácsi (többnyire becézve) neveket egy vendéglátóhely esetében?

Figyelt kérdés
Számomra giccsesnek tűnik, főleg egy nagyvárosban.

#Vendéglátóhely neve
2021. szept. 13. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen a branden múlik. A Náncsi néninél pl. teljesen jól működik, míg máshol tényleg lehet az ötlettelenség jele.
2021. szept. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Próbálják személyessé tenni a helyet, nekem annyira nem jön be, ha nem ismerem az illetőt. Ez csak üzleti fogás, nem ettől lesz házi a kaja.
2021. szept. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Semmi értelme, ötlettelen, meg morbid ha az illető közben meghal, és attól nem lesz "házias" a kaja.
2021. szept. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Egy közeli virágboltnak lett új tulaja, aki a nyafka lányáról nevezte el az üzletet. Azóta nem járunk oda. A hideg is kiráz tőle. Igaz a csaj nem tevékenykedik a szülei boltjában, nem is jár oda nagyon, a szüleit meg viszonylag bírom, ha nem is vagyok oda értük. De hogy kint a bejárat felet a buta liba neve, és minden blokkon is szerepel, hát.... Egyetlen egyszer voltan ott, nyitás után, amikor még nem tudtam mi a dörgés, de azóta se!


Nekem nem jönnek be ezek a dolgok. A nagymama lekvárja sem, ami gyári tömegtermék...

2021. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem érdekl a név, a kaja - vagy az egyéb termék - minősége érdekel.

Mondjuk egy “Hányadék” vagy “Betérő a híg fosáshoz” nevű helyhez nem lenne nagy kedvem.

2021. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ugyanez az X kedvence nevű étel. Szívesebben eszem a saját ízlésem szerint.

Többnyire azt sem tudom, hogy WTF az a bizonyos X.

#5 Az igénytelen (vagy fellengzős) névválasztás igénytelenséget sugall.

2021. szept. 13. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!