Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonalds-ban lehet csak...

McDonalds-ban lehet csak éjszakai műszakba vállalni munkát?

Figyelt kérdés

Igazából seholse találtam erre választ és ha találtam is valamit csak kitérően volt róla szó és fontos lenne tudni, mert nappali műszakokat ki nem állhatom.


Azt láttam mondjuk, hogy ők állítják össze neked a munkarendedet, ahol állítólag figyelik, mi lenne neked megfelelő (sztorikat hallottam mondjuk erről, hogy ez nem mindig igaz).


Esetleg még annyi, hogy éjszakásban nem gond, betanulónak lenni? Még gyorsétteremben nem dolgoztam eddig.



2021. okt. 4. 20:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Attól függ melyik McDonalds, nem kifejezetten éjszaka üzemelnek. Nézd meg a nyitvatartását. Budapest belvárosában van olyan, ami sokáig nyitva van. Felvételkor szólj a munkaadónak vagy együttműködik , vagy nem, ez akkor derül ki.
2021. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Uhh figyi nem hiszem, mint ahogy folyton nappal sincs. Egyszer kétszer muszáj vagy egy héten nappal is dolgozni. De sok sikert ha találsz egy neked megfelelő helyet.
2021. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én dolgoztam, ott volt pár állandó éjszakás. De ők régóta ott dolgoztak, ők ezt a beosztást kérték a pótlék miatt. Nyilván újként nem írhatod meg a beosztásod, és a régebbi dolgozó beosztáskérelmét veszik elsőként figyelembe,

Viszont néha néha délutánra is be voltak írva, ha úgy jött ki a lépés. Ezt mindenképpen a felvételi alatt mond el, lehet pont az adott étterem éjszakást keres, mert nem mindenki szeret hajnalban haza érni. Ahol én dolgoztam, ott többen is szerettek éjjelre járni, és néha forgóba voltak, ami azt jelenti, hogy havonta pár napot mentek délután.

De mindenkinek kell tudni minden munkaterületet.

2021. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2021. okt. 4. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Remélem segített<3
2021. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt állandó éjszakás.
2021. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet, exem állandó éjszakás volt évekig
2021. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!