Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Terhességi diabétesz miatti...

Terhességi diabétesz miatti dietához keresek országos étel kiszallitó céget?

Figyelt kérdés
Olyan kell ahonnan a napi összes (5 v 6) étkezést meg lehet rendelni és normális minőségű ételek vannak, kismamaknak megfelelő összetétellel.

2021. nov. 13. 07:03
 1/7 anonim válasza:
15%
Nem tudsz főzni?
2021. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Az egy dolog, nem mindenkinek van kedve, ideje főzni. Inkább az az érdekes, hogy a kis étkezésekből sem tud valaki egyet sem önállóan megoldani.


Ha van ilyen ételszállító cég, amelyik országosan szállít, azt biztos megtalálod a google segítségével. Nem értem miért kell országosnak lennie. Mindennap más városban ébredsz? Olyan cégről tudok, amelyik a nap második felére készít ilyen menüt, a reggelit meg a tízórait már nem vállalták be. Hogy mennyire jó alapanyagok, azt csak ők tudják. Azt sem állítom, hogy országos, mert fingom sincs.

2021. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazán köszi a hasznos semmit. Tudok főzni, csak nem akarok, ahogy azon sem szeretnék gondolkozni, hogy összeállítsam napról napra a menümet, ami megfelelő mennyiségű ch-ot tartalmaz, amellett, hogy változatos, vitamindús megfelelően tartalmazza azt amire szükségünk van. Nem azért mert nem menne, hanem mert már csináltam ezt egy terhesség alatt és most inkább fizetnék azért, hogy ne nekem kelljen csinalni.

Nekem könnyebb így betartani a diétát, mert 3. baba, és a két már meglévő gyermekem ellátása eléggé lefoglal anélkül is, hogy még a diétám összeállítására kellene szánni az időmet. Plusz egy érvem, hogy nem szeretnék napi szinten boltba menni, mert sok a covidos.

Azért országos, mert járok iskolába ami havi négy nap Szegeden, plusz szünidőben Balaton környékén vagyunk a gyerekekkel, míg tanév alatt Bp-en. Esetleg még valaki szeretne belémkötni, vagy ha a kérdésemre válaszolnátok, az még jobb lenne.

2021. nov. 13. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem fogsz ilyet találni.

De sokkal egyszerűbb lenne, ha egy dietetikussal összeállíttatnál egy menüsort, vagy ránéznél a netre, (pl.: [link]

és annak a napi 8-10ezer Ft-nak a feléért, amiért hoznak neked napi 6 kaját, egy asszonnyal pénzért megfőzetnél, akár több napra is.

[link]

2021. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Sok választásom nincs ezek szerint.
2021. nov. 13. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Böngészd át a gastroyal honlapját, hátha találsz rajta hasznos infókat.
2021. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megnézem.
2021. nov. 14. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!