Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik kávézó(k)ban tudnék...

Melyik kávézó(k)ban tudnék dolgozni Budán? A legtöbb igencsak kompromisszumos.

Figyelt kérdés
Egy nyugis helyet szeretnék találni, ahová beülhetek egy laptoppal akár egész napra, és dolgozhatok. Általában túl hangos a zene, vagy túl közel vannak az asztalok és mindenki nagyon hangosan beszélget. Sok helyen nincs konnektor, és a székek is gyakran kényelmetlenek 1-1,5 óránál hosszabb időre. A Bereg Bár (Széna tér fölött) kertjét nagyon szeretem nyáron, de most már túl hideg van hozzá...

2021. nov. 19. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
A kávézók nem arra vannak kitalálva, hogy ott dolgozzon valaki, ezért az általad felsorolt kifogások a kávézókhoz hozzátartoznak!
2021. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Még jó, hogy beszélgetnek meg zene van....

Hisz egy kávézóba _azért_ mennek az emberek, hogy barátaikkal, ismerőseikkel beszélgessenek egy kávé mellett...


KEress magadnak co-working irodát!

2021. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Látom az 50 éves, irodában megkeseredett papikat nagyon felháborítja a dolog :D


Van sok lista erről a neten, furcsa, hogy nem jut eszedbe rákeresni, ha már távmunkában dolgozol.


Én a Flow-t szeretem, az mindenben klappol. Massolit, Kelet, Madal szintén jók, csak általában kisebb az alapterület. Hallottam a The Nookról is, hogy jó és kifejezetten erre lett tervezve, de járni még nem jártam ott.


De nagyjából az összes könyvtár is jó erre, és még fogyasztani se kell. Van egy csomó nagy alapterületű, de csak normális mértékben látogatott hely, én az Idegennyelvű Könyvtárat szeretem.

2021. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

#3 Én mondjuk barátokkal, kávé mellett beszélgetés közben se szeretem, ha üvölt a zene és ezt ordítják túl a szomszéd asztalnál. Aki kocsmát akar nyitni, nyisson azt.


#4 pesti oldalon nem tudsz ugyanilyet? :)

2021. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

5: én elég sok kávézóban jártam már, de egyikben sem volt üvöltő zene.

Inkább diszkrét, semleges háttérzene, halk, andalító....

2021. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Maradj otthon!
2021. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Starbucks Mechwart liget, Széna tér, Alle

Mon Chéri Coffee Shop Budapest

California Coffe Company Kálvin ter

2021. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Bartók Béla úton a Kelet kávézó felső szintje garantáltan nyugis...
2021. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Könyvtárba menj! Csönd van, mosdó is, ált.wifi is.
2021. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
5, észre sem vettem, hogy a kérdező Budát írja. A kommentemben lévő majdnem mindegyik hely pesti, egyedül a Kelet nem.
2021. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!