Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogyan kell rendelni a Starbuc...

Hogyan kell rendelni a Starbucksban?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam Starbucksban és ki szeretném próbálni, de nem egyértelmű számomra, hogy hogyan működik. Csak videókban láttam meg ugye megnéztem a honlapot, de nem értem, hogy most akkor vannak alap választható italok vagy magadnak kell összerakni mit kérsz bele stb., nem értem.
2021. nov. 25. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan odamehetsz úgy, hogy fogalmad sincs, aztán mondod, hogy először vagy itt, segítsen már a jómunkásember, hogy kell rendelni. El fogja mondani, hogy milyen variációk vannak.
2021. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont így, ahogy az első írta. Köszönsz, és elmondod, hogy nem ismered a termékeiket, de szeretnél vmit, ami mondjuk karamellás, mondja meg, mit ajánl. Segíteni fog, ne aggódj, nem te leszel az első ilyen vásárlója. :)
2021. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha kinézel valamit, akkor kérhetsz létező italt, pl egy pumpkin spice latte, ilyenkor ha nem mondod, megkérdezi a méretet, hogy elvitelre kéred-e és amiket még kell és a halandó embereknek úgyse jut eszébe


akkor tudsz sajátot összerakni ha pl kérsz egy karamellás capucchinot, de csak kevesebb pumpa karamellel, tejszínhab nélkül és szójatejből

2021. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki lesz írva, hogy mit lehet kérni.


Ha szükségét érzed, vagy allergiád van ami miatt ezeken módosítanál, pl másféle, növényi tej, kevesebb vagy több szirup, extra adag kávé, koffeinmentes kávé, stb akkor van rá lehetőség.


De nem kötelező.


Nyugodtan kérhetsz csak egy normál lattét, megkérdezik kicsi-nagy-közepes legyen-e, kérnek egy nevet és kész


Bármilyen nevet megadhatsz, ha azt mondod te vagy a Hétszünyű Kappamányi Monyók, akkor azzal fognak hívni, hogy kész a kávéd.

Ez azért van, hogy az emberek tudják melyik az ő italuk, mert van, ami gyorsabban készen van.

2021. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!