Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Starbucksosok tudnátok segíteni?

Starbucksosok tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

[link]


A Starbucks.com-on elvileg meg lehet rendelni helybe a cuccost, itt több menü is megtalálható, ha kiválasztom pl az Etele plázát, mint a hivatalos Starbuck Hungary oldalán. Tehát a com-os oldalon lehet rendelni, a hu-n ez nem lehetséges, de azon az oldalon nincs is felsorolva ilyen szendvicsek és üdítők, miért?


2021. dec. 11. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert a szendvicsből általában limitált darabszám van, szóval az online rendelésnél a leltár kacifántosabb lehet nekik.
2021. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1


A kérdésem az, hogy a com-os oldalukon az amerikai domainesen, meg tudom nézni milyenek ott a kaják az USAban. Megnéztem a magyar Starbucks oldalt is, ott ezek nincsenek felsorolva. De ha kiválasztom az usas oldalon az Etele plázát, ott a menü listában van olyan termék felsorolva, ami a magyar oldalon nem, de elvileg ki van írva, hogy rendelhető, van olyan is amire az van hogy nem.


Ilyen terméket még itt nem is láttam, de inkább megkérdezem ha megyek, hogy ezt hogy kell érteni, mert olyat is hallottam, hogy vannak rendelések ami különleges.

2021. dec. 12. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!