Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Csak szerintem zuhant drasztik...

Csak szerintem zuhant drasztikusan a szolgáltatás színvonala, mióta NetPincérből Foodpanda lett?

Figyelt kérdés

Illetve már korábban is, akárhányszor valami fejlesztés, átalakítás volt az oldalon vagy az appban, mindig csak rosszabb lett.

Más is így látja, vagy csak én tapasztalom ezt??

Amikre gondolok pl.: hosszabb kiszállítási idők, kamu idők (pl. 1/2 óráig azt írja, hogy 30-40 perc, majd 3/4 órán keresztül azt, hogy kevesebb, mint 5 perc, majd egyszer csak jön az értesítés, hogy az étterem most kezdte el elkészíteni a rendelést...), egyre több törölt rendelés, bunkó és hozzánemértő futárok számának növekedése.


2022. febr. 4. 01:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és a nemlétező ügyfélszolgálatot nem is említettem...
2022. febr. 4. 01:59
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Én semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Általában minden időben megérkezik, egy rendelésem volt eddig, ami 1 órát csúszott. Akkor ezek szerint csak én vagyok ilyen szerencsés.😄
2022. febr. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
És jóval drágább is lett minden. Új fejlemény, hogy a futárok is egyre önérzetesebbek, a legutóbb az egyik méltatlankodva közölte, hogy nem dolga felvinni a rendelést a másodikra.
2022. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
4-es: Sajnos sok futár kezd elkényelmesedni. Pedig a házhozszállítás a lakásajtóig szól, amit megfizetsz, legalábbis ételfutárok esetén. Ezek után már csak az lenne nagyobb pofátlanság, ha még borravalót is vár, amikor te szaladsz le az első nyitható kapuig, hogy szívességet tegyél neki. (Egyébként a nem étel, hanem a csomagfutároknál egyre inkább az van a szerződésben, hogy az első zárható kapuig szól a házhozszállítás, ezzel is az ő kényelmüket biztosítva, biztos sokat sírtak, míg ezt elérték.)
2022. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

#4 Amikor nekem hűtőt hoztak, az ajtó után egy méter szerepelt a megrendelőlapon.

Nem tudom, kisebb csomagokkal mi a helyzet.

Szerintem az ész nélkül borravalózók rontották el őket.

2022. febr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem mondom hogy zuhant mert eddig is a béka s...e alatt volt. Kedvencem mikor éhes vagy szóval valami olyat rendelsz ami gyorsan itt van majd a rendelés leadása után a 30-40 perc azonnal felugrik 110-120-ra. A futárok sokszor bunkók, van hogy pontos leírás alapján sem találják meg az ajtót és még nekik áll feljebb hogy márpedig nincs leírás (az előtte és utána jövő futár érdekes módon mégis idetalált)
2022. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek. En is többször jártam már igy. Volt olyan hogy megrendeltem, kiiras 40 perc, rendelés után 110!!!!! Egy idő után felhivtam őket ahol közölték hogy a foodpanda hülye mert ők alapból 120 percet adnak meg a rendeleskor és reklamaljak ott, ráadásul elég érdekes étterem mert a kaja drága de valóban finom, ha, kb reggel 9kor megrendeled ebédre viszont egy weboldaluk, semmi nincs🤔
2022. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Máskor volt h 30 perce 5 percet írt a foodpanda, felhivtam az éttermet miután 1. 5 órája vártunk ahol közölték hogy nincs elég futár ezért még sehogy nem áll a rendelesem...
2022. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Én megvagyok velük elégedve. Ugyan olyanok mint mikor Netpincér néven futottak. Most csak annyi a változás, hogy nem pirosak, hanem rózsaszínűek.
2022. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!