Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik budapesti éttermek...

Melyik budapesti éttermek Á'La Carte étlapján van bakonyi sertésszelet nokedlivel?

Figyelt kérdés

Googlen néztem napokig, de vagy menüételként szerepelt (ami nem jó), vagy nembudapesti étterem volt, ahova meg nem tudok elmenni.


A munkahelyemnél menü volt a bakonyi sertésszelet nokedlivel, ki is fizettem, de közölték velem utána, hogy elfogyott és soha többet nem lesz.


Mivel kifizettem, és megígérték nekem, muszáj valahonnan SOS szereznem bakonyi sertésszeletet nokedlivel, hogy elmúljon a fájdalom és kvitt legyen minden.


Az egyáltalán nem játszik, hogy én főzöm meg, mert egyszer már kifizettem. Készen kell megkapnom.


2022. febr. 16. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted attól hogy te a munkahelyen már kifizettél belőle x adagot, akkor egy étteremben is ingyen fogják adni?
2022. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noren1989 ***** válasza:
58%
Orvos màr làtott?
2022. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!