Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van Budapesten olyan bár ahol...

Van Budapesten olyan bár ahol álló asztalok vannak? Szakmai összejövetel szervezéséhez volna szükségem ilyen helyre, ahol az emberek mobilisek tudnak maradni.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik rendezvényhelyszínen tudnak felállítani ilyen "könyöklő asztalt", kölcsönzőből hoznak...


[link]

2022. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Szakmai rendezvényt nem raknék bárba, nem igazán alkalmasak erre. Viszont bármelyik rendezvényhelyszínen kérhetőek álló asztalok szerintem.
2022. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annál kisebb léptékű összejövetelre kell gondolni, hogy privát helyet béreljek. Ráadásul saját indíttatásból csinálom, zsebből nem szívesen fizetném, ott meg még nem tart a dolog, hogy belépődíjas legyen (meg eleve nem is biztos, hogy volna értelme neki, miközben rengeteg italozó ingyen is tárt karokkal várna).
2022. ápr. 6. 15:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a Covid előtt volt már pár kör pozitív eredménnyel, semmi negatívum nincs a bárban, ha lehet beszélgetni (nincs hangos zene és tömeg). Tényleg csak az álló asztal a hiányzó elem, mert normál asztaloknál kényelembe helyezik magukat az emberek és 1-2 órán át ugyanazzal a 3 emberrel beszélgetnek, miközben a cél a networking. :)
2022. ápr. 6. 15:47
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
csak nem valami MLM-rendezvény? :)
2022. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
#5 nekem is egybol ez jutott eszembe :D
2022. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért mutatja a hazai állapotokat, hogy az MLM ugrik be elsőre és nem a szakmai célú networking mint legalapvetőbb része a hatékony iparági fejlődésnek. :) (Ami nálunk nem létező kifejezés, miközben nyugaton alap.)
2022. ápr. 8. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Nálunk van szakmai célú networking, de nem bárokban magán jellegű szervezéssel... Ezért fura amit ti csináltok.

2022. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen szakterületen mozogsz, de IT-ban alig-alig akad. Ami van, az mind egy-egy szűk kör egyedi kezdeményezése. A bárt mint negatívumot nem tudom értelmezni, valószínűleg egész más fogalomról beszélünk networking alatt. Nyugaton is standard a bárban rendezett ilyen célú esemény, sőt őszintén szólva el sem tudom képzelni milyen lehet az ami NEM ilyen. Pontosabban el tudom, de elég szomorúságosnak tűnik. :)
2022. ápr. 9. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!