Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kaposváron milyen ázsiai...

Kaposváron milyen ázsiai ételeket lehet találni?

Figyelt kérdés
Akár nem ázsiai éttermek étlapján, stb. Kaposváron szinte csak gyros helyek nyílnak, foodpanda is tele van... Tényleg igény van a 80. ilyen étteremre is?

2022. máj. 30. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból 3 ilyen a ZOZO ZIZI Tésztázója, a Peking Kinai étterem, és a WOK n' GO Étterem, az első még Foodpandán is fent van :) ez a három specializálódott inkább ázsiai konyhára, máshol nem is tudom, hol lehetne enni ilyet...talán még a poké bowl ilyen a KFC-ben (Elvileg hawaii-i eredetű étel, de gyakorlatilag bárhogy lehet variálni, evőpálcikával is reklámozzák, és erősen ázsiai beütése van a dolognak. Személy szerint én nem szeretem, borzasztó keményre sikerült idáig minden egyes alkalommal a rizs benne, hasonlóan a panírozott hússal. Lehet, hogy direkt, de nekem nem nyerte el a tetszésem.).
2022. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!