Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mióta nincs Big King a BurgerK...

Mióta nincs Big King a BurgerKingben?

Figyelt kérdés
Akartam volna ma egyet venni, de már csak egy bacon king juniort tudtam venni ami hasonlít hozzá. Meg van az a hosszúkás, de én erre gondoltam: [link]

#Burger King #bigking
2022. jún. 9. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Mi az a Burger King?
2022. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
De rossz neked, hogy az 5 kiló só és cukor nem fut big king néven már
2022. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Van, csak nem emeletes, hanem hosszúkás zsemlében, de az összetevők ugyan azok. Gondolom kaptak valami jogi lépést a mekitől.
2022. jún. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A jelek szerint végleg lecserélték a nyújtott változatra, ami szerintem rosszabb mint a hagyományos volt.


2: Ja tényleg, mi kipchak harcosok vagyunk, akiket száraz kenyeren, és vizen tart a gazdájuk...

2022. jún. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
4 halvány lila gőzöm sincs miről beszélsz
2022. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta bevezették helyette a Long Big Kinget, ami határozottan rosszabb, mint az eredeti volt.
2022. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Reméltem, hogy a long csak egy extra változat és nem helyette van.. :(

A Big King sokáig egy árérték arányú bajnok volt a junior Whopper mellett, de az előbbi eltűnt a megfelelő formában az utóbbinak meg nagyon rövid idő alatt felkapták az árát 450-ről 590-re, így már annyira nem éri meg..

2022. jún. 13. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!