Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol tudok Budapesten egy jó...

Hol tudok Budapesten egy jó pejslit (szalontüdőt) enni?

Figyelt kérdés

Tudom, van pár ilyen kérdés, de mindegyik évekkel korábbi, ki tudja, covid óta mi van nyitva. Elsősorban Budapesten érdekelne, lehet akármilyen eldugott sarki kifőzde is (azt sem tudom, a Fehérvári úti vásárcsarnokban adnak-e még), csak a Pléh csárdát ne írjátok. Vidéki ötlet is jöhet, ha beindul fél év múlva a motoros szezon, azt is meglátogatom. :)


Mi otthon ezeket a belsőségeket csak hurkába-disznósajtba tesszük, és már évek óta nem ettem ilyet, nagyon hiányzik, de külföldről jöttem haza és nem tudom, mely helyek maradtak meg Budapesten.



#Budapest #szalontüdő #kifőzde #étkezde #pejsli #savanyú tüdő
2022. nov. 16. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad a választ:

Fehérvár úti vásárcsarnok. Van a sarki Falodában is és közepén is.

2022. nov. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor még megvan. (Régen a 11.-ben laktam, most nem, nem akartam megtenni a túrát ha nem tuti, csak amíg ott laktam zárt be étkezde a vcs-ben.)
2022. nov. 16. 00:25
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Pont tegnap vettem, még mindig isteni
2022. nov. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pozsonyi Söröző, XIII. kerület, Pozsonyi út
2022. nov. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, természetesen mindenkinek ment a zöld. #3 Te a "tegnap vettem" dolgot a Fehérvári vcs-re írtad?
2022. nov. 17. 02:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. nov. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!