Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ettetek már szalontüdőt?...

Ettetek már szalontüdőt? Komolyan van ember, aki ezt otthon elkészíti?

Figyelt kérdés
Így voltam a pacallal is, mert láttam, miből készül a hűtőpultokban (frottírtörölköző), de csak étteremben ettem, finom volt. Ma megkínáltak házi szalontüdővel. Megkóstoltam, mert nem akartam megsérteni a háziasszonyt, de bakker... Ti szeretitek? Nem pontozom le, aki azt írja, hogy igen, de tényleg kíváncsi vagyok, kinek hogy ízlett, ha evett már.

2019. febr. 26. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyik kedvencem, zsemlegombóccal! Ritka étel! Házias a legjobb!
2019. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ettem. Finom volt. Igaz csak egy ember keszitette el nekem, viszont az ove tenyleg jo volt, tudott fozni az oreg.
2019. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekkorom kedvenc kajája kb. 14 éves koromig Anyu nagyon sokszor csinált csőtésztával, és zsemlegombóccal. Nagyon szerettem. Aztán emlékszem, hogy először a tüdőt hagytam el, aztán a szívet, és már csak a szószt ettem meg. Aztán már anyu nem is csinált. Ma már nem tudnám megenni, valami miatt megundorodtam a belsőségektől. Pedig tudom, hogy imádtam.
2019. febr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Engem a tüdő állaga zavar. Ráadásul kaptam tőle egy dobozban, itt van a hűtőben. Még barátkozom vele gondolatban.:)
2019. febr. 27. 00:03
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Minden hasonló kaját imádok. Múltkor vettem szalontüdőt de nem bírtam megenni. KB a fele adagnál hányinger fogott el. Ez az egy belsőség vmiért nem megy.
2019. febr. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Ēvek óta nem láttam tüdőt,pedig nagyon szeretnék szalontüdőt enni.Egy kicsit irigyellek,hogy neked van.
2019. febr. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Maga a recept tetszik, szeretem a savanykás leveseket, de nem tüdőből készítettem el, hanem egyéb vegyes belsőségekből. (szív, nyelv, esetleg vese) A tüdőre én sem bírom magam rávenni, nekem is a textúrájával, az állagával van bajom.
2019. febr. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Szoktam főzni, szereti a család is.

Úgy a legjobb, ahogy én készítem.

.

Az ember a szájával rágja, ízleli az ételt, de a szemével és agyával eszik.

Sokan vannak úgy, ha nem tudják, mit esznek, finombak tartják, ha tudják, meg sem kóstolják, eleve ehetetlennek mondják.

2019. febr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Én nem szeretem, nem is eszem meg, de a családom szereti, így gyakran készítek. A szaft nagyon jóízű, nekem is a tüdő szivacs szerű állagával van bajom.
2019. febr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem ismertem eddig ezt az ételt. A kérdésben borzalmasan hangzott, rákerestem, mi is ez.... Eddig azt hittem, a pacal a leggusztustalanabb dolog, amit európai ember megeszik, de úgy tűnik, tévedtem. :DDD
2019. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!