Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Étterembe visszaküldhetem a...

Étterembe visszaküldhetem a rántotthúst ha a csirkehús nem hófehér?

Figyelt kérdés
hanem kicsit rózsaszínes?
2023. jan. 4. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Mindenféleképpen!
2023. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Vissza. Beleköpnek, ráverik, bevágják a sütőbe, kiveszik, belekenik a taknyukat és jót röhögnek rajtad, hogy jóízűen zabálod az igazadat bizonygatva. 😂
2023. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen nem jó megenni a félig nyers húst ezért már csak bocsánatot is kérnek.
2023. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképpen vissza kell küldeni, ne edd meg a félig nyers húst. A stílus azért nem mindegy, ahogy visszaküldöd. Ha nem flegma, lekezelő, idegbeteg stílusban reklamálsz, akkor biztos normálisan reagálják le ők is.
2023. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
amúgy olyan szomorú hogy sokszor olvasni olyat hogy visszaküldésekkel vigyázni kell mert "megbosszulhatják" egy kiszállítós rendelésnél, vagy étteremnél, vagy akár gyorsétteremnél is. egyszerűen nincs empátia az emberekben csak feltörő gonoszság hogy most a másikat megbüntetem :(
2023. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
vissza, csirkében nem létezik steak hogy mennyire van átsütve, azt át KELL, mert megbetegíthet komolyan
2023. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!