Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A McDonalds-ban a csirkesalátá...

A McDonalds-ban a csirkesalátában teljes csirkehús van?

Figyelt kérdés

A nuggets tudom hogy összegyűrt húsdarabokból készül, de vajon a ropogós csirkesalátában levő is? Vagy az rendes csirkemell?


McDonalds-utáló beképzelt fennéhájó egyének ne írjanak, kérem.

Olyan írjon, aki tényleg tudja. A válasz nem tántorít el a salátától, csak kíváncsi vagyok.



2015. szept. 30. 05:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En ugy tudom, hogy "rendes" csirkemell. Nem pep.
2015. szept. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Újraépített hús, a pontos elkészítését nem ismerem, de az a lényeg, hogy ledarálják, ízesítik, telenyomják mindenféle kemikáliával, és újraépítik hússzövetté. Legalábbis Tóth Gábor élelmiszer-ipari mérnök ezt mondja.


Egyébként a zöldség miatt én sokkal jobban aggódnék, ismerek olyat aki a Mekinek termeszt salátát, és azt mondja, hogy soha az életben nem enne belőle.


Persze ettől még a mekis kaja finom, és úgyis előbb visz el a pia meg a cigi, úgyhogy én is kamázom. :D

2015. szept. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Az én ismerősöm meg látott olyan malacokat, aminek a húsát a piacon bőrős húsként adják el, azóta ő se akar ileyesmit enni..hátaztán.

Mekis saláta paradicsom egy nagy xar, az biztos, éretlen, ízetlen, savanyú..Jó, nem csak mekis, mindegyik ilyesmi.

2015. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Abban rendes csirkemell van.
2015. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, az tény hogy a mekis salátában a zöldségek sem éppen minőségiek.

De ha úton vagyok valahol és rámjön az éhség, azzal nálam igen gyorsan gyengeség és remegés is párosul (nem vagyok cukorbeteg vagy ilyesmi), és nem tudok mindig rendes kaját vinni magammal mindenhova.

Így előfordul hogy beugrok a mekibe.

A marhahúsos dolgoknak nem szokott örülni a gyomrom, ezért szoktam a csirkesalátát enni vagy a csirkeburger fresht.


Köszönöm a válaszokat.

2015. szept. 30. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nagyon drága. Ahhoz képest, hogy párszáz forintból otthon el tudnád készíteni. Egyébként lisztet tartalmaz a termék, szóval nem "szín csirke". (Megkérdeztem glutén mentes-e azt mondták, hogy nem, van benne liszt. ?)
2015. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló:


Egyrészt itthon nem nagyon szoktam húst sütni, az okokat most inkább nem részletezem.

Másrészt meg feljebb már írtam, hogy akkor eszem ilyesmit ha útközben kell ennem valahol.

Tehát itt abszolút nem a megéri vagy nem megéri eset volt a kérdés.

2015. okt. 1. 21:14
 8/10 A kérdező kommentje:

Plusz lemaradt:

Rántott csirkében még jó, hogy van liszt, az kell a panírhoz.

2015. okt. 1. 21:15
 9/10 anonim válasza:
0%
ha jól tudom nagyrésze E-4563456365 viszont található benne némi E-54535366666 is viszont az igazi aromát az a jó kis E-9143226 adja meg ha jól tudom ezekből áll bár nem biztos
2015. okt. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy a "grill csirkés" változatról beszélsz, azért említettem meg érdekességként, hogy tartalmaz lisztet. A rántottban természetesen ez alapvető.
2015. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!