Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért szidják a Mcdonaldsos...

Miért szidják a Mcdonaldsos kaját mikor bolti virsliben, parizerben, stb. Sokszor rosszabb dolgok vannak?

Figyelt kérdés
2023. jan. 11. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Mert divat szidni a Mcdonaldsos kaját.
2023. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy a bolti virsli sz.r még a Meki nem lesz egészséges. Mondjuk én nem szidom, simán csak nem eszem meg, mert alapból nem szeretem. Egyébként az utóbbiakat is szidják elegen.
2023. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

A bolti virslibe beledarálnak mindent, ízesítik, hogy ne érezd mit eszel, aztán te úgy készíted el, ahogy tetszik.


Pl ha a főtt virsli mellé teszel egy kis spenót, meg mondjuk főtt krumpli, azért az annyira már nem rossz.


A mekis kaja is hasonló ipari hulladék hússal indul, de aztán tesznek mellé egy csomó sót, cukrot, a nagy része olajban sült, és nem lesz mellé sok rost meg vitamin.


Ha mondjuk megeszel egy alap mekis menüt, mi lesz a húspogácsa mellé? Zsemle, ami olyan, hogy briósnak is elmenne, kóla ami nagy rész csak szénsav és cukor, iszonyatos vékonyra vágott krumpli, ami a lehető legnagyobb felületen szívja meg magát olajjal, és mondjuk vagy fagyi (cukor és zsír) vagy almás pite (cukor, szénhidrát és olaj) desszertnek.


Most azt a csipet salátát, meg két karika kovászos uborkát azért nem lehet annyira komolyan venni.

Ha tavasszal fűnyíráskor nem csukod be a szád, már több rostot viszel be.


És ha az ember megeszi a virsli-krumpli-spenót menüt, azzal elvan 4-5 órát.


Egy ilyen fennt írt mekis menü után kb ötven perccel már kezdessz éhes lenni.

2023. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Mert a virslitől és a full szénhidrát krumplitól nem :D akik szidják, azok az abszolút koki emberek. Az ilyenek mindent is szidnak, amiről fogalmuk sincs, azt meg pláne. Ha picit is benne lennének a témában, akkor tudnák, hogy a mekiben csak egy az egészségtelen, ha nem mértékkel eszed. Szidják a mindent it beledaráltunk mentalitással készült hurkát zabálva a húst, amiről fogalmuk sincs, miből készül, de biztos hulladékból, mert a szomszéd is azt mondja…
2023. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Divatból . Meg azért mert szimplán ostobák .
2023. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mantis religiosa ***** válasza:
80%

Nézd meg a " Super size me I-II. " - t!


Nem konkrétan a McDonald's-sal van baj, hanem a gyorséttermekkel.

2023. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

"Mert a virslitől és a full szénhidrát krumplitól nem"


Nincs semmi baj bizonyos mennyiségű szénhidráttal, zsírral, cukrokkal, az arányok nagyon nem mindegyek viszont.


Van különbség a között, hogy van a tányérodon szénhidrát és cukor IS, vagy ha csak az van.



Ezen kívül ezek az egyszerű úgy nevezett poverty food ételek (azaz szegénység menü) abból fakadnak, hogy nincs pénz (ergo az alja húst veszed meg), de igyekszel belőle valami ízleteset és táplálót kihozni.


A meki viszont nem olcsó, de cserébe ugyanúgy szemét, nem is tápláló, nem is kiadós, egy mekis menün nem lehet 6 órát melózni.


És igen, a meki helyére behelyettesíthetném a burger kinget, a kínai gyorskaját, vagy rendelős pizzát is, ők se sokkal jobbak.

2023. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

"Szidják a mindent it beledaráltunk mentalitással készült hurkát zabálva a húst, amiről fogalmuk sincs, miből készül, de biztos hulladékból, mert a szomszéd is azt mondja"


Persze, ez az elv létezik évszázadok óta. Ilyen téren illúzióim nincsenek, szerintem a hülye is tudja, hogy nem steak kategóriás színhús van a burgerben meg a nuggetsben.


A hurkába, kolbászba is megy bele minden ami nem túl gusztusos, de minnél apróbbra van valami darálva, annál több vackot lehet bele tenni, mert nem veszik észre az emberek.

Ameddig a MEOn átmegy, addig nincs baj a fülétől a farkáig étkezéssel.


Az agyon feldolgozott, felfújt kajákkal viszont igen.

2023. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

“ Nincs semmi baj bizonyos mennyiségű szénhidráttal, zsírral, cukrokkal, az arányok nagyon nem mindegyek viszont.


Van különbség a között, hogy van a tányérodon szénhidrát és cukor IS, vagy ha csak az van.”


Most jól beégetted magad :D gondooom fel sem tűnik mivel

2023. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ném szidom, de nem szeretem. Egyszer ettem, elég is volt. A gyros bárban elkészült hamburgert szeretem. Az ízletesebb. Na meg abba rakathatsz bőven zöldséget. (nekem mindig raktak, ha kértem)
2023. jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!