Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Normális ha csótányok vannak...

Normális ha csótányok vannak egy gyorsétteremben?

Figyelt kérdés

A népszerűbb gyorsétteremben dolgoztam egy ideig és amikor hátravittem szelektálni a szemetet azt vettem észre, hogy kisebb csótányok mászkálnak a pulton ahol a vendégtálcákat is pakolni kellett, földön is volt egy jó pár, már szinte zavaró volt és minden nap azért aggódtam, hogy valahogy hazahordom a ruhámon..

Nem csak a hátsó részen, hanem a folyosón, a vendégtérben, mosdókban is előfordult 1-2.

Megkérdeztem, hogy ez normális és azt mondták a vezetők igen, de így utólag elég bizalomgerjesztő lenne vendégként.

Lehet ezt valahol jelenteni?

Ahhoz képest, hogy ekkora névvel rendelkező gyorséttermet vezetnek, nagyon spúrkodnak mindenen, már a felújítás is ráférne az étteremre, az országban kb az összes fel van újítva csak ez nem, de még így se akarnak pénzt kiadni rá.

Tele van hajléktalanokkal sokszor a vendégtér, vannak balhésak is, sokszor nekem kellett kitessékelnem őket pedig nem ez volt a dolgom.

Több dolgozó is kérdezte felbérelnek-e egy biztonsági őrt? Erre azt mondja az étteremvezető: "Nem fogok kiadni erre 500e Ft-ot."


2023. jan. 23. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet csótány ott, ahol étellel dolgoznak. Kötelesek rovarirtót foglalkoztatni.

NÉBIH foglalkozik ezzel.

2023. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Csak nem Salgótarján? Ott van mindig tele csövesekkel a meki.

Nébihnél kell jelenteni.

2023. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Szakacskent elarulom h rengeteg etterem tele van csotannyal. Foleg a plazakban levok. Ott szinte mind.
2023. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Am rovarirto is jar a legtobbe eleg surun, de kb szrnak a pofon.. a fazekakba rohangalnak, de amugy vannak ennel rosszabb dolgok is a konyhakon..
2023. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy el kell szaladniuk a rovarirtóig.
2023. jan. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
És Te mit csináltál ott, hogy ilyen alap dolgokkal nem vagy tisztában?
2023. jan. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hiába van irtás évente földesáruval békével a csótány szinte kiirthatatlan.

Sok étterem küzd vele.

2023. jan. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A vendégek is biztos szólnak, ha látnak.

Én láttam már, és nem mentem oda vissza.

Közértben is láttam.

2023. jan. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:19

Nem évente kell irtani.

2023. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!