Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen gyakran jártok Mekibe,...

Milyen gyakran jártok Mekibe, Burger Kingbe vagy KFC-be?

Figyelt kérdés

Akárhányszor találkozom anyukámmal, mindig azzal nyaggat, hogy ne járjak ilyen helyekre, mert iszonyúan egészségtelen. Mindig riogat, hogy hamar meg fogok halni és hasonlók.


Pedig szerintem nem is járok olyan gyakran, sőt inkább ritkán. 1-2 hetente megyek egyszer és eszem egy vacsorát, vagy ebédet ilyen helyen. Szimplán jól esik ennyi időnként, mert finom és gyorsan elkészül.


Ti milyen gyakran jártok ilyen helyekre enni? Tényleg ennyire sok lenne 1-2 hetente egyszer benézni?



2022. dec. 5. 14:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Burger king 1-2 hetente

A többibe soha

2022. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Burger/Meki nekem kb ugyanaz a kategória, kb évi 2x megyek mindkettőbe. KFCben szeretem a hot wingst, párhavonta megkívánom.
2022. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
96%
Évi 1-2 alkalom. Bár idén nem voltam még, mert mindig tele volt.
2022. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Meki nagyon ritkán, másik kettőben nem is voltam még
2022. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

Életemben talán 4x voltam összesen (Meki, KFC) és nem azért mert egészséges, vagy egészségtelen - manapság már levegőt venni is egészségtelen - hanem mert nekem ár-érték arányban drága. Kevés.

Ha jól akarnék lakni, vagyonokat hagynék ott.

2022. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Madarat nem eszem, így a KFC kilőve. Burger King nincs praktikus közelségben. Évi 4-5 alkalommal fanyalodom rá a mekire, ha nagyon megéhezek a munkahelyemen, és muszáj valamit bekapnom.


Minden borzalmas ezekben. Nem tudom, amikor az első meki megjelent a Váci utcában, már akkor is ilyen iszonyat volt. A korabeli büfések ötletszerűen összedobott vacka ezerszer ehetőbb volt.

2022. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Életemben egyszer ettem Mekiben, és ennyi, a többiben egyszer sem. Én a 1-2 hetente való ott evést sokallom, szerintem nem éri meg ilyenre pazarolni a pénzt. Túl drága ahhoz képest, hogy nem is laktatnak az ilyen kaják.
2022. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%
Emlékeztek anno a WENDY'S-re? Milyen finom volt a chilijük. :(
2022. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

1-2 havonta, változó, hogy melyikbe, évente 5-7 alkalomnál nem fordulok meg gyakrabban összességében a három helyen. Néha, ha sietek és épp "szembejön", nincsenek sokan és bekapnék valamit, de beülni nincs idő, akkor 1-1 szendvics lecsúszik, de azt is csak menet közben, se krumplit, se üdítőt nem veszek, víz mindig van nálam (télen is).

Pár éve rákaptam a pho-ra nagyon, így ha időm engedi és éhes vagyok, inkább beülök és eszem egy levest, akkor nem leszek farkas éhes 2 órán belül újra, mint a gyorsétterem után mindig.

Szerintem nincsen azzal semmi gond, ha valaki alkalomszerűen ott eszik, ha beugrasz 1-2 hetente az is oké, ha amúgy kiegyensúlyozottan étkezel, nem ezen fog múlni az egészséged.

2022. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

BK, KFC soha

McD 3 havonta 1x kb

2022. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!