Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Teletál mikor főzi meg azt...

A Teletál mikor főzi meg azt a rengeteg ételt?

Figyelt kérdés

Ha rendelek, a napi menüt nekem általában reggel hozza. De mindenképpen délelőtt valamikor.

Mikor készítik az ételeket el?


2023. máj. 11. 12:06
 1/6 Kólauborkával ***** válasza:
15%
Szokásos idöben. A konyhán kb 2-4között bármikor kezdhetnek. Konyha függö.
2023. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatos termelés van, ha az áru átvételét, előkészítését is hozzávesszük.

Elkészíteni pedig akkor kezdik, hogy hajnalban már csomagolni tudjanak.

Ez attól függ, hogy mennyit kell főzni, meg hogy mekkora az üzem kapacitása.

Ettől függően számolnak vissza. Ha kell, akkor este 8-kor kezdenek főzni, ha kell, este 6-kor kezdenek, de ha az kell, akkor akár délután 2-től.


Pontosan a teletálat nem tudom, de láttam már belülről pár ilyen nagyobb kiszállítós céget működni.

Amelyik aránylag fix adagokkal dolgozik, ott a munkarend is fix, pl. 6-kor (este) kezdenek főzni, éjfélig. Onnantól csomagolás ezerrel. az hajnalra kész, és indulhatnak az autók.


De amúgy pont a teletálról hallottam, hogy ha úgy van, az olyan jellegű ételeket akár napokkal előtte megfőzik. Nem tudom, mi igaz belőle.

2023. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző nap.
2023. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Leszámítva a pisiszünetet folyamatos a feldolgozottság. Nagyon fontos mivel a kiszállítást megelőzően már csomagolva készen kell, hogy legyenek.
2023. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
A teletal undorito lett. Akar ket nappal us elore foznek, alig van benne hus, zoldseg, minden csupa fozokrem, omlesztett sajt, tescos szálkás kukorica. Borzaszto lett a minőség és elképesztően kis adag lett minden.
2023. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
31%
Én nem tudom de az előbb hozták meg az ebédem és fagyos volt a közepe...undormány egy ételfutàr cég.
2023. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!