Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik a Legfinomabb torta?...

Melyik a Legfinomabb torta? Konkrét Cég konkrét tortája érdekel!!!

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Relatív

Hiába írok konkrét céget, tortát ha az neked pont nem felel meg

2023. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen kérdésre nehéz válaszolni, mert ahány ember annyi ízlés.


Én pl. magam sütőm a tortát és nem tojásporból, tejszínporból és egyéb adalékanyagokból készítem.

Túlzásnak tartom, hogy egy szelet torta 1290 Ft pl. az Auguszt Cukrászdában. Egy egész torta 10-20eFt között van. Elképesztő.

2023. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Ma már a cukrászdában vett tortáknak nincs jó íze. Ezt látom az unokáimon, akik mindig mondják, hogy ne készen vegyek tortát, mert az nem olyan finom mint az enyém.
2023. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Helyileg hol? Egyébként meg szerintem ezt így nehéz megmondani, mert azért mindenki meg van, hogy mit preferál. Mármint én pl. kevésbé szeretem a gyümölcsös tortákat, de sok családtagom szerint a gyümölcsösek a legjobbak. Én is megeszem a gyümölcsös tortát, szóval nem is az, de ha inkább lehetne választani valamilyen vaníliás vagy mittudjamén milyen torta és a gyümölcsös között, akkor nem a gyümölcsöst választanám. Szóval azért egy ilyen kérdést azért is lehetetlen megválaszolni, mert mindenkinek más az ízlése. Ahhoz, hogy lehessen valamilyen ötletet adni, ahhoz kéne tudni, hogy milyen típusú torták ízlettek eddig, stb.
2023. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Én nem tudnék olyan céget mondani amit szivesen ajánlok, mert szinte mind hasonló, semleges ízvilágú, nem sok eltérés van, de az áruk a fellegekben.

A cukrászok már nagyon tudják, hogy a természetes alapanyagokat, mivel lehet helyettesíteni és csak a látszatra mennek.

2023. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt tényleg leírhatnád, melyik városban keresed.
2023. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Őrség zöld aranya
2023. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
daubner cuki budan.de a legjobbat a nagymamak csinaljak
2023. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem ideje visszatérni Kedves Háziasszonyok az otthoni sütéshez. Annál finomabb nincs és negyed annyiból kijön.

Ha vendégek jönnek én nem tennék vásárolt süteményt az asztalra én azt sértőnek tartom.

2023. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Számomra ez:

[link]

2023. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!