Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha egy éttermi elvitelre kért...

Ha egy éttermi elvitelre kért ételben szöget találnátok, mit tennének, visszamennétek ezt szóvá tenni?

Figyelt kérdés

Egy gyros pitát vettem tegnap elvitelre,

Otthon este megettem, és konkrétan a számból vettem ki egy kis, nem is szöget valami kis kapocsot vagy mit,

Éles mindkét oldala és azert, ha ezt lenyelem simán megakad a torkomon,

Szerintem azért ez nem játék.

Én is dolgoztam már konyhán, el nem tudom képzelni, hogy kerülhet ilyen az ételbe.

Én nem vagyok az a reklamáló típus,

De azért ezen eléggé kiakadtam,

És nem szívesen hagyom ezt szó nélkül.

Elég jó étterem ez, szóval nagyot csalódtam.


Ti mit tennének, irnatok panaszkönyvbe vagy szóvá tennétek?


2023. jún. 12. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ti mit tennének, írnátok panaszkönyvbe vagy szóvá tennétek?2


Visszamennék és elvinném magammal azt is amit az ételben találtam és szolnék a vezetőnek, hogy mi a helyzet.


Lehet én vagyok maradi, de szerintem az ilyesmi jobb megoldás, mint az, hogyha panaszkönyvbe írsz vagy ilyesmi.. hidd el, hogy nekik kellemetlenebb lesz, mint neked.

2023. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én csak azért szeretnék szólni, hogy ne fordulhasson ilyen elő mégegyszer, mert ebből tragédia is lehet.

És azért ilyen szerintem nem játék...

2023. jún. 12. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Szólsz az étteremben a vezetönek, minden nagyobb mérvü cirkuszolás nélkül.

Ahol csomagolt élelmiszereket használnak, ott soha nem lehet teljesen kizárni, hogy véletlen beleesik valami egyszer egy adagba.

Ha szólsz, és normális a hely, akkor elnézést kérnek töled, és általában adnak valami kárpótlást - egy kupont 1-2 kajára, valami desszertet, stb - utána meg a fönök (nélküled) szól a többieknek, hogy figyeljenek jobban oda.


Panaszkönybe írogatni addig nem tenném, amíg nem rendszeres az eset, mert ugyan a legtöbbször nem lesz semmiféle reakció rá, de ha mégis, akkor adott esetben bezárják az éttermet egy apró hiba miatt.

2023. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem nevezném apró hibának...

De nekem se az a cél hogy gondot okozzak, csak az, hogy legközelebb figyeljenek jobban

2023. jún. 12. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Volt ilyen szitum (tűzőgépkapocs került a hús bundájába).

Panaszt tettrm az étteremnél, annyit se kaptam, hogy bocs. Soha többet nem rendeltem onnan.

Azóta bezárták és a sárga földig dózerolták, nyilván nem ok nélkül...

2023. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

" a sárga földig dózerolták, nyilván nem ok nélkül..."

:D)))

És nyilván, nem emiatt!

2023. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

"Panaszkönybe írogatni addig nem tenném, amíg nem rendszeres az eset, mert ugyan a legtöbbször nem lesz semmiféle reakció rá, de ha mégis, akkor adott esetben bezárják az éttermet egy apró hiba miatt."

A panaszkönyvbe írtak köteles az étterem reagálni minden esetben. A hatóságok meg nem azt olvasgatják, nem az alapján záratják be.

2023. jún. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!