Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mekiben (jónéhányban) a női...

Mekiben (jónéhányban) a női mosdóban ti is tapasztaltátok, hogy csomószor nincs budipapír?

Figyelt kérdés
Ilyenkor nem tudom pl. lehet e kérni a pult mögött állóktól vagy szólni nekik...

2023. jún. 13. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
A kórházakban is ez a helyzet, én már évek óta viszem magammal. Ja és mekikben fertőtlenítőszer kötelező!!!
2023. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
A legtöbb nyilvános mosdóban nincs. De mindentől függetlenül mindig van nálam zsepi szóval nem kell kérnem.
2023. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Mivel a zsebemben mindig van tiszta zsebkendo, a taskamban meg egy csomaggal, ez erdekel a legkevesbe. Ne legyen szaros, koszos, budos, mukodjon a lehuzo es a csap, lehetoleg a kezszarito.

Na a repuloteren erdekel mar, mar csak azert is, mert a vilag elott mutatkozunk be a vecenkkel is.

2023. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A győri Mekikben mindig van wc papír. Én inkább a kéztörlők hiányát hiányolom. Így kezet törölni is mindig a wc papírba szoktam.
2023. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem használok wc papírt nyilvános helyen. Mi dig van a táskámban wc papír emiatt. Nem tudom azt, amit kieaktak, ki fogta meg előttem.
2023. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!