Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Aki étteremben, vendéglátóhely...

Aki étteremben, vendéglátóhelyen dolgozott már tapasztalta, hogy?

Figyelt kérdés

Szokás volt az adott helyen a vendég által meghagyott, visszavitt ételt újra felszolgálni, esetleg a megmaradt üdítőt visszatölteni a palackba, majd újra kivinni egy másik vendégnek?

Ételek esetén pl. az olyan ételekre gondolok, ahol nem észrevehető, ha már fogyasztottak belőle (pl. rizs, pörkölt, stb) Viszont levesnél pl. simán megoldható.


Sajnos üdítőnél már jómagam is tapasztaltam. Egyszer rostos (!) körtelevet kértem egy egyébként jónevű vendéglőben, ami egy hígított, szénsavas, rostos förmedvény volt. Feltételezem, hogy összeöntöttek ezt-azt, ami megmaradt.

Máskor pedig egy másik helyen, két üveges Coca colát kértünk, felbontva hozták ki, csakhogy az egyikben kb 1,5 centivel több cola volt az üvegben.. van ötletem miért.



#étterem #visszavitt étel #újratöltött palack
2019. jan. 14. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Persze természetesen vannak olyan helyek ahol ez sajnos elofordul. Uditoknel ételeknél ritka de ha bor marad az uvegben azt ujra hasznositják. Ha valami oknál fogva vissza kell kuldened az ételt (leves, steak, bármi) jól sózd vagy fuszerezd meg igy rogton észreveszed ha ugyan azt kapod vissza.
2019. jan. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szoktak ilyet csinálni. Ha igaz lenne amit mondasz, akkor eleve oda figyelnének arra, hogy ez észrevehetetlen legyen, ergo aznosra töltenék a colát.
2019. jan. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem csináltunk ilyesmit!
2019. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Én az airport hotel budapestben dolgoztam, ott pl a hotel alá fúrt arzénes kútból főzik az 5000 forintos gulyás levest... 4 csillag superior aha.
2019. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De akkor mi lehet az oka, hogy az egyik -colában több volt? Szerintem meg pont, hogy nem figyeltek oda, hogy ne legyen látványos, hogy visszatöltötték.
2019. jan. 28. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!