Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a felszolgálói viselkedésről?

Figyelt kérdés

Adott egy étterem, inkább ételbár. Bemegy az ember előre fizet a pénztárnál, és majd kihozzák a kaját. Tele van mindig, mert olcsó a kaja. Meg 3 perc alatt elkészül.

De tegnap voltam, leültem, ettem és egy vendég ment el, a felszolgálónők ismerőse volt, látszott a beszélgetésből és mondta az egyik felszolgáló nönek, hogy a wc nem jól néz ki. Majd pár perc múlva bement az egyik felszolgáló nő, kijött és mondta a kollégájának, hogy össze van sz@rva. Ezt úgy mondta, hogy az étkező emberek között jött és úgy mondta. Nekem nem, de másnak kifordulhatna étkezés közben a gyomra ilyen hallatán.


Mi a véleményetek erről a felszolgáló viselkedéséről, hogy ilyet mondott a vendégek között?


Én amúgysem megyek többet oda, mert nem barátságos a hely, affelől, hogy olcsó hely, mert az étkező emberek mellett maga a felszolgáló nő hypoval ott mossa fel a padlót. Hát nem egy gusztusos hely.



2023. jún. 28. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Ne legyél ennyire érzékeny.
2023. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 47. ***** válasza:
84%
Ki nem szarja le.
2023. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 mienkamennyekorszaga ***** válasza:
76%
Ennek hallatán kimentem vón megnézni a wc-t es utana eszek
2023. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 hosszúhajú ***** válasza:
51%
idáig jutottunk mára. pedig valóban nem egy intelligens megjegyzés volt.
2023. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Az a véleményem hogy valamelyik ott zabáló sz4rta össze. Egy büdös paraszt, akinek pelenkát kéne hordania.

Valószínű azért örült neki ennyire a dolgozó, mert neki kell feltakarítania.

Sajnálnám.


Plázákban, gyógyfürdőkben is még a falra is kikenik a sz4rt a wcben. Direkt csinálják. Mi ebben nekik a poén..

2023. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Mérges volt, mert neki kell kitakarítani valami büdös bunkó után.
2023. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Te szartad össze?
2023. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az útszéli falatozóba nem a Ritz-ből fognak pincéreket szerződtetni. Képzeld el, hogy te vagy a felszolgáló: eteted a napi több száz malacot kb. a vályúból és a tetejébe még valaki a wc-t is kikeni sza*ral neked.
2023. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A személyzetet sajnálnám és zavarna, hogy ilyen igénytelen emberek járnak oda, hogy nem figyelnek arra hogyan hagyják ott a mosdót
2023. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát elég proli szerintem, de valakit nem zavar
2023. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!