Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az izfaktor vagy az Interfood...

Az izfaktor vagy az Interfood jobb?

Figyelt kérdés
2023. júl. 7. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Interfoodot próbáltam, rendben volt
2023. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Amit én kotyvasztok a tuzhelyen.
2023. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Interfood-tól 2016 óta rendelek. 99%-ban nagyon finomak az ételek. Tök rendben van. A cég, futárok korrektek, ügyfélszolgálaton is kedvesek, ha vmit elcsesztem esetleg (rendelési cím, étellemondás), mindig segítettek helyrehozni.

Ajánlom.

2023. aug. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én előző évben rendszeresen rendeltem az Intertől, de aztán az árak emelkedésével csökkent a színvonal. Alapvetően sem mindennel voltam megelégedve, bár én alapvetően finnyás is vagyok. Például a lencsefőzi botrányos náluk. Emellett olyan is van, ami jó volt és most nem jó. A kelkáposztafőzi nagyon jó volt, de most fél év után rendeltem és szinte rossz lett.

Én áttértem a Teletálra.

2023. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!