Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek is embertelen...

Szerintetek is embertelen drága 800 forintért egy kis víz?

Figyelt kérdés

Debrecenben jártunk ma, nem tudom, hogy kinek mit mond az, hogy "Nagyerdő városrész". Ott sétáltunk, a gyerek megszomjazott és beszaladtam egy étterembe, pizza is volt, mindegy, beszaladtam egy fél liter ásványvizet vettem.

Naruraqa szénsavmentes ásványvíz volt fél literes. Azt mondta a pincér, 800 forint lesz. Megvettem de csak azért mert a gyerek szomjas volt, magamba olyan ideg lettem, ha én akartam volna venni magamnak, akkor amint kimondta, hogy 800 forint, megmondtam volna lehet, hogy mi a jó K anyjukat olyan drága? Én olyan 350-400 forintra gondoltam. Ugyanis a boltban egy fél literes 69 forint, egy fél literes naruraqa az 119 forint a boltban. A mekiben, meg más étteremben 350-400 Ft egy fél literes naruraqa víz.


Itt meg 800 Ft.


Szerintetek is embertelen 800 forintért egy fél literes naruraqa víz?


Nem volt szervízdíj a blokkon, direkt megnéztem. Így gondolom a borravalót elvárta volna.



2023. júl. 9. 22:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2023. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
100%

ettermekben sosem volt olcso inni.

Latnal egyszer egy arlistat a minibarrol a hotel szokaban..eret vagnal:D

2023. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
65%
Amiota a vilag vilag, etteremben a vizet meg kell fizetni.
2023. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
87%
Étteremben nem csak a vízért fizetsz, elég sok plusz költség van még rajta a bérleti díjtól ketdve a dolgozók béréig.
2023. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
92%
Oké, tényleg drága. De ha kánikulában gyerekkel mész valahova, és nem akarsz feleslegesen fizetni, miért nem viszel magaddal vizet?
2023. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
30%

Nézőpont kérdése.


Annak, aki éppen szomjan akar halni, annak nem drága, ha nincs más!

2023. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
90%
Mégis ki indul el nyáron sétálni víz nélkül? Gyerekkel...
2023. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
89%
Igen, de ez a tanulópénz ahhoz, hogy legközelebb ne indulj el víz nélkül.
2023. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:

Szerviz díj nem volt, mert az fel lenne tüntetve a blokkon külön.


De még a 800 forintos vízért tuti elvárta volna a borravalót.

2023. júl. 9. 23:36
 10/70 anonim ***** válasza:
71%

#9 az, hogy mit vár el a pingvin egy 5-6x haszonkulcsos termék eladása után, az max. az édesanyját érdekli.


Az italokon nagyon jól keresnek, mivel semmi dolguk vele, és szinte mindenki iszik evés előtt/után valamit. Ezért árulják méregdrágán.

Csak azt venni ott az nagy szívás. Ezeknek a megmaradt hiénáknak nagyon vastag bőr van az arcukon.

Covid óta csak kifőzdékbe járok, az még megfizethető.

2023. júl. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!