Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Meg tudnál enni 25 percen...

Meg tudnál enni 25 percen belül egy 1,5 kg-os óriás hamburgert 60 dkg hússal?

Figyelt kérdés

Neten láttam, már nem tudom hol. Ha megeszed 25 percen belül akkor nem kell kifizetned. ( Ami kb 10 ezer ft-ba kerül, ha nem sikerül)

Elég sokat tudok enni, csak ez a 25 perces időlimit zavarna. Meg a hús miatt gondolom elég laktató lehet, és a végén még kihánynám, vagy rosszul lennék. Vajon megéri ez valakinek, mármint a vendégnek? Mert a videóból kiderült, hogy 1 valakinek sikerült csak. Bár nem tudom hányan próbálták meg. A vendéglátó egységnek gondolom megéri, mert reklámot kapnak ezáltal, és persze gondoskodnak arról, hogy ne legyen olyan könnyű megenni, azt az óriás burgert. ( telipakolják mindenféle finomsággal, amit nem nagyon lehet olyan gyorsan megenni) Belegondolva abba, hogy egy rántott húsos szendvicset ami 180 gramm volt, amit 10 perc alatt ettem meg, és jól is laktam vele. Bele se merek gondolni, hogy abból még 7 db-ot meg kellett volna ennem a maradék 15 perc alatt😄 Mondjuk hagyományos zsemle volt, ami nehezebben rágható, mint a hamburger zsemle, de a kirántott hús is, mint a hamburger hús. De akkor se lenne sok esélyem. Nektek lenne? Meg bírnátok enni 25 perc alatt?



2023. aug. 16. 01:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze lehet nem kell kifizetni mert éppenséggel megeszed, de aztán lehet ki is jön belőled😂
2023. aug. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Másfél kilót? Számomra biztosan esélytelen, de szerintem az emberek többsége számára is. Az a baj, a 25 perc az annyira kevés rá, hogy már nem is eszed, hanem behabzsolod, emiatt az élvezeti értéke is elveszik, ráadásul így esélyes hogy ki is hányja utána az ember. Szóval jah, ingyen volt, de minek?
2023. aug. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha három korsó sör bemegy 25 perc alatt, akkor már csak neki kell állni kajával gyakorlatozni. Szerintem max akkor megy, ha pl falábad van, ami üreges, és megoldod, hogy észrevétlenül úgy harminc dekánként elvitelre is átgazdálkodd a cuccot.
2023. aug. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Valóban vannak üzletek, ahol hasonló reklámokkal csábítják a vevőket, és még a YouTube-n is kapnak plusz reklámokat, pl Fekete Miklósnak van sok zabálós videója fönt, de óriáshamburger zabálást láttam a Vadkaland csatornán is.

A videók látványosan rá is mutatnak arra, milyen visszás bele menni egy ilyen versenybe.

Az ember azért is eszik, mert valamilyen szinten örömöt jelet az étel elfogyasztása, és azt teszik tönkre azzal, hogy falásra késztetik a vendéget, olyan feltételekkel, amelyek szinte teljesíthetetlenek.

Az ilyen zabálós kihívással küszködőket még nézni is rossz, ahogy erőltetik magukba az ételt, s közben mások még röhögnek is rajtuk.

15-20 éve, annyival fiatalabban mi is betértünk néhány alkalommal az akkori "zabálós" helyekre, de ott legalább nem volt időlimites csali.

A fix összegért annyit eszel-iszol stílusú helyeken is úgy vannak kalkulálva, hogy azzal az üzemeltető járjon jól, de ez az időre zabáltatás a vendéglátózás sárba tiprása.

Nem tudnám megenni, és meg sem próbálnám, sőt az évek alatt változik is az ember, és ha netalán enni szeretnék valamit, nem kívánom nézni, hogy esetleg a szomszéd asztalnál a rosszullét határán szenvedve tömi magába valaki az ételt.

2023. aug. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem esélytelen de ha mégis menne tuti nem élveznéd a hambit. Plusz még félre is nyelhetsz a nagy habzsolásban.
2023. aug. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet csak nagyon hülye ember próbál meg, semmi értelme.
2023. aug. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kemény meló, valószínű nem de azért megpróbálnám.
2023. aug. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
A Spektrumon láttam valamikor ilyen zabaverseny sorozatot, különböző amerikai városok specialitásaiból ettek a versenyzők ilyen hatalmas adagokat. Ezek a versenyzők mind jó nagy benga állatok voltak. Normális méretű embernek ez teljesíthetetlen feladat.
2023. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

8


Hát azért nem csak a melákok tudnak villámgyorsan zabálni...


Ebben a videóban egy 2,5 kg-os hamburgert tömköd magába egy kifejezetten vékonydongájú srác;15 percen belül:

https://www.youtube.com/watch?v=-A7fV_vCSg8

2023. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Meg se próbálnám.Egy ekkorra adaggal egy teljes napig ;ha nem is degeszre zabálva magamat de ellenék.Elosztanám 3 részre aztán meglenne belőle a reggeli,ebéd és a vacsora.
2023. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!