Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Meg tudnál enni 25 percen...

Meg tudnál enni 25 percen belül egy 1,5 kg-os óriás hamburgert 60 dkg hússal?

Figyelt kérdés

Neten láttam, már nem tudom hol. Ha megeszed 25 percen belül akkor nem kell kifizetned. ( Ami kb 10 ezer ft-ba kerül, ha nem sikerül)

Elég sokat tudok enni, csak ez a 25 perces időlimit zavarna. Meg a hús miatt gondolom elég laktató lehet, és a végén még kihánynám, vagy rosszul lennék. Vajon megéri ez valakinek, mármint a vendégnek? Mert a videóból kiderült, hogy 1 valakinek sikerült csak. Bár nem tudom hányan próbálták meg. A vendéglátó egységnek gondolom megéri, mert reklámot kapnak ezáltal, és persze gondoskodnak arról, hogy ne legyen olyan könnyű megenni, azt az óriás burgert. ( telipakolják mindenféle finomsággal, amit nem nagyon lehet olyan gyorsan megenni) Belegondolva abba, hogy egy rántott húsos szendvicset ami 180 gramm volt, amit 10 perc alatt ettem meg, és jól is laktam vele. Bele se merek gondolni, hogy abból még 7 db-ot meg kellett volna ennem a maradék 15 perc alatt😄 Mondjuk hagyományos zsemle volt, ami nehezebben rágható, mint a hamburger zsemle, de a kirántott hús is, mint a hamburger hús. De akkor se lenne sok esélyem. Nektek lenne? Meg bírnátok enni 25 perc alatt?



2023. aug. 16. 01:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, kipróbálnám. 400g-s hambit simán betolok, de az nincs teletömködve minden mással és a zsemle is normál méretű. Szóval nem a hús mérete a kérdéses nálam, hanem a sallangé.
2023. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg sem próbálkoznék vele.

Lehet csak mese a végkifejlet, de volt egy olyan amcsi doku sorozat, amiben ilyen extrém nagy adagokat árusító helyeket mutattak be, és ott is volt valami hasonló, hogyha betolod a fejedbe X idő alatt, akkor nem kell fizetned. És állítólag a riporter, aki végig próbálta ezeket, bele is halt.

2023. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Ez k. sok, úgyhogy nyilván nem.
2023. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. Plusz szerintem ekkora hamburgerben illene több húsnak lenni.
2023. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
nyilván úgy állítják fel ezeket a challengeket hogy tisztában vannak vele hogy elég kevés ember lesz képes teljesíteni, nem akar magának veszteséget senki. aki meg még jobban is bírná, megdöfik az időlimittel igen. viszont néha felbukkan egy-egy jó evő is aki nem ezekre gyúr rá, egyszerűen csak nagyobb adagokat eszik mennyiségre. én is ismerek ilyet, semmi extrém kinézetre, de mikor kipróbálta a Pléh csárdát pl. akkor megette magában a kilós rántott húst és a köretet ami ki szokott fogni azért 2-3 emberen is ha úgy van, nekik érdemes megpróbálni ilyen kihívásokat. átlagembernek nem :D
2023. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%

https://www.youtube.com/shorts/HtFDOFhrYC0


A videóban sikerült neki 20 p alatt. A végére már nehézkesen menne, de ha nem eszel hozzá sült krumplit csak a burger szerintem menne nekem is.

2023. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
16. Majd akkor szólj, ha megtalálod ezt a felvételt vágás nélkül, teljes terjedelmében. Bár az AI világában már akkor sem biztos, hogy igaz amit látsz, ha ott állsz mellette. :-)
2023. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, te is Erdődi Péter től láttad?

Megpróbálnam de nem hiszem hogy menne.

2023. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!