Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Csak én nem értem az óriási...

Csak én nem értem az óriási hamburgereket?

Figyelt kérdés

Miért csinálnak olyan nagy, magas hamburgereket éttermekben, amiket még ők is felnyársalnak a közepén egy pálcával hogy ne csússzon szét? Normálisan megenni nem lehet, a kezed is biztos hogy szószos lesz, hiába adnak kést, villát...

Csak én nem értem? Legalább normálisan meglehetne enni, ahogy a hamburgert kitalálták, de nem... :D Inkább legyen nagyobb alapfelületű és alacsonyabb, mint kicsi és magas.

Nektek mi a véleményetek?



#hamburger #óriás száj
2017. jún. 12. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem kötelező olyan hamburgert enni. Menj be a mekibe.
2017. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Marketing. Olyan mint a csipszes zacskók vagy óriási csomagos csokik amibe van kb 5 db.

Hogy marad meg az emberek agyába az adott hely?? "tudod emlékszel aholaz az óriási hamburger van olcsóért"

Ja közbe meg teleba szzák salátával meg zöldségekkel a pufi zsemléről meg nem is szólva hogy az is csak felvan fújva hogy a külcsíny meglegyen.

Ennyi a történet van olyan hely azért ahol korrekt pufi zsömlés hambikat adnak de 10/2 olyan csak.

2017. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Én szeretem mert jól néz ki :)
2017. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

A hamburger olyan mint a barack. Könyékig hamburgeres/barackos leszel.


A salátás válaszban a trágárságot nem értem.

Én olyan óriás hamburgert már láttam, amelyben kb. 1 kg. marhahús volt, salátából nem lehet óriásit építeni.


Nézd, van aki mindenből a nagyot szereti. Nézz szét a nyugati határszélen.

A vacsorázni átjövő osztrákoknak az a kis adag, amire mi azt mondjuk, minek ekkora és ennyi…

2017. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azért mert jól néz ki. De amúgy én se értem, mert megenni normálisan nem lehet.
2017. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a buci jobb.

Amúgy késsel-villával nekem sose okozott még gondot. Anélkül igen.

2017. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Feltalálták a kést és a villát
2017. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
84%

Látom sok hülye írja itt a kést és a villát. A hamburgernek a lényege pont az, hogy kézből tudd enni. Teljesen igaza van a Kérdezőnek. Elég gáz az, hogy kés és villa kell hozzá. Hamburgert késsel és villával enni kb. olyan, mint fagyit bicskával enni.


Arról nem is beszélve, hogy itthon nem is tudják a hamburgert (és főleg a hot-dogot sem) normálisan csinálni. Még normálisat ebben az országban nem ettem sehol sem.

2017. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket, látom megoszlanak.

1. Valóban ott a meki, de az más világ mint egy utcai árusé, vagy egy éttermi / bisztrós hambi, ahol az emberek (úgy gondolom) szívesebben esznek mert valamivel kultúráltabb. De hát ott nagyot adnak.


Akik írták hogy jól néz ki: tényleg így van, csak nehéz enni úgy, ahogy egy hamburgert kell. :D


7. Szövegértés gyakorlását ajánlom.

2017. jún. 12. 21:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem érteni kell, hanem fejbe betolni.

Van vagy volt valamelyik csatornán egy műsorfolyam. Abban egy fickó végigjárta az USA-t ilyen szörnyűségekért.

Aggódtam is érte, mert több kilós adagokat evett egyszerre. Még ha azt veszem, hogy a valóság csak annyi, amennyi látható volt, akkor is rengeteget zabált.

Nos, a lényeg: elképzelhetetlenül nagy adagokra vadászott, többek között hambikra is.

Ahogy már írtam: mint a baracknál. Könyékig mocskos lett. Ezeket nem is lehet kézbe venni rendesen. Disznó módon lehet csak elbánni vele.

2017. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!