Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol tudom feljelenteni az...

Hol tudom feljelenteni az éttermet, ha romlott ételeket szállít ki?

Figyelt kérdés

Kétféle levest rendeltem, a foodora szállította ki. Az étterem autóval 5-6 percre van tőlem, szóval nem szállítás közben romlott meg az étel, ráadásul még teljesen forró volt.


A bakonyi pulykaragú leves habzott és büdös volt. A gulyáslevesen nem láttam semmit, de amikor megkóstoltam olyan savanyú volt, mintha ecetet tettek volna bele.


Vissza csuktam a dobozokat. Hamarosan a levesek dobozának a teteje elkezdett púposodni. Kiöntöttem a wc-be, akkor már a gulyásleves is büdös volt.


Az étterem telefonon elérhetetlen. A foodora-nak jeleztem, de ők sem tudták elérni az éttermet, nekik sem veszik fel a telefont.


Valahol jelenteni kellene, a hatóságoknak, mert sok embernek kiszállíthattak romlott ételeket.



2023. aug. 16. 21:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
semmin sem kell meglepődni sajnos a mai Világban. gondold el ahol olyan pékségeket érnek tetten ahol csótányok mászkálnak mindenen hátul, és ezt látják az alkalmazottak is, mégis kiszolgálnak vele másokat? vagy kínai büfék évek óta lejárt alapanyagokkal főznek. nem érdekli őket mit adnak el. csak pénz legyen. és rendszeresen találnak ilyen helyeket. elég szomorú
2023. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A Tescoban is találni minden alkalommal penészes, romlott árut, bejelentés után sincs változás. Valóban, ebben az országban bármi megtörténhet. Remélem, sikerrel jársz.
2023. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Jártam én is így. A kihozott kaja olyan büdös volt, hogy a kinti kukába kellett dobni mert nem lehetett megmaradni mellette. Sajnos nem jelentettem be csak többet nem rendeltem onnan. Egyébként a hely neve szabolcsi ízek. Zuglóban az erzsébet kiralyné úton van a konyhájuk. Ha benézel az ajtón látszik mekkora dzsuva szar az egész.
2023. aug. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Nébih, állategészségügy
2023. aug. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
42%
14-es: mi köze az ÁLLATEGÉSZSÉGÜGYNEK az ételekhez????
2023. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!