Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol tudom feljelenteni az...

Hol tudom feljelenteni az éttermet, ha romlott ételeket szállít ki?

Figyelt kérdés

Kétféle levest rendeltem, a foodora szállította ki. Az étterem autóval 5-6 percre van tőlem, szóval nem szállítás közben romlott meg az étel, ráadásul még teljesen forró volt.


A bakonyi pulykaragú leves habzott és büdös volt. A gulyáslevesen nem láttam semmit, de amikor megkóstoltam olyan savanyú volt, mintha ecetet tettek volna bele.


Vissza csuktam a dobozokat. Hamarosan a levesek dobozának a teteje elkezdett púposodni. Kiöntöttem a wc-be, akkor már a gulyásleves is büdös volt.


Az étterem telefonon elérhetetlen. A foodora-nak jeleztem, de ők sem tudták elérni az éttermet, nekik sem veszik fel a telefont.


Valahol jelenteni kellene, a hatóságoknak, mert sok embernek kiszállíthattak romlott ételeket.



2023. aug. 16. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nébih
2023. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nébih navigátor nevű appot töltsd le. A kajákat legalább lefotóztad? Minimális mennyiségű mintát kellett volna belőle hagyni.
2023. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ird meg privibe kérlek hol van ez a hely csak hogy sose rendeljek onnan
2023. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem esélytelen. Te azt mondod, ilyen volt, ők tagadni fogják, te meg legfeljebb felháborodottan a szavaddal tudod bizonyítani. Még ha le is fotóztad volna a habos levest, szerintem esélytelen az ügy.
2023. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Nyíltam is megírhatná akár. Ha igaz, akkor senkinek nem kéne onnan rendelni. Senkinek nem hiányzik egy kiadós hasmenés vagy rosszabb.
2023. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Így most már nem tudod bizonyítani, bár körülszaglászhatnának azon a helyen, lehet személyesen is egy putri és egyből be is zárnák. Ilyet azonnal kell bizonyítani, mert rád is foghatják később hogy nálad romlott meg mert tartigáltad, elöl hagytad stb
2023. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
A doboza legalább megvan? Ha üresen, rázárt tetővel dobtad ki a kukába akkor onnan ki tudod venni, belerakod egy zacsiba, arra csomót kötsz és be a hűtőbe.
2023. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

2-es: Nem tudok appot letölteni.


Írtam e-mail-t a NÉBIH-nek, küldtem fotókat a levesekről és hagytam üzenetet is a NÉBIH üzenetrögzítőjén, megadtam az elérhetőségemet.


A leveses dobozok még megvannak, nagyon büdösek, nem teszem be a hűtőmbe, mert ez gusztustalan.

2023. aug. 16. 22:56
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
8 Jól tetted, majd írd meg mi lett!
2023. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szerintem, ha oda kimennek ellenőrizni az éttermet és minden ételből mintát vesznek, nagy eséllyel találni fognak még romlott ételt.


Hogy lehetséges az, hogy habzó levest adagolnak a dobozokba, becsomagolják és küldik a megrendelőknek? Még büdös is! Nem igaz, hogy nem veszik észre.


Érdemes lenne az étterem tisztaságát is ellenőrizni!


Nagyon remélem, hogy kimennek a NÉBIH ellenőrei.

2023. aug. 16. 23:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!