Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyire jó az, hogy a sörömet...

Mennyire jó az, hogy a sörömet a foodorán éttermekből vagy kajáldákból rendelem, általában 10-24 darabot? Nem kibaszás velük, remélem...

Figyelt kérdés
550 Ft a doboz így. Megtehetem, de nem szoktam vele felvágni. Gazdag vagyok, de nem egy magamutogató görény. Otthonülős vagyok, elég magamnak való. Még nem panaszkodtak, mondjuk városban lakom, 5-6 helyről rendelek felváltva.

2023. szept. 17. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Csak simán alkesz vagy. Régebben az ilyenek mas-más üzletekbe jártak a napi adagjukért, hogy ne "jöjjenek rá", hogy ő piás. Te az online rendeléssel próbálod megoldani :)
2023. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Hol nem szarjuk telibe, hogy hol veszed a sörödet...?
2023. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Örülünk, hogy annyira gazdag vagy, hogy meg tudsz venni akár egy tálca sört is. Külön jó, hogy nem szoktál vele felvágni, nyilván ezt a kérdést sem azért írtad.

Nyugi, nem fognak panaszkodni azért, mert tűlük veszed dupla áron a sört, mint hogy megvedd a boltban.

Továbbá javaslom keress szakembert a függőséged és a szorongásod miatt.

2023. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már miért volna velük kib...ás? Őket nem érdekli, miből mennyit rendelsz, minél többet nekik annál több haszon. Amúgy csak kíváncsiság: milyen sört iszol?
2023. szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Soproni, Staropramen, Gösser
2023. szept. 18. 10:34
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: Elég drága. Biztos, hogy máshonnét olcsóbban megrendelhetnéd.
2023. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mellékállásban futárként dolgozom egy kisvárosban. Van egy tag, akinek heti szinten akár többszőr is viszek sört, bort, és egyéb alkoholt, bár ő a tesco expresszből szokott rendelni.

Nem hinném hogy kibaszás lenne bárkivel is, sőt ez csak jó mindenkinek. A futárnak több címe van, így többet keres, a boltnak, étteremnek bevétel, a vásárlónak pedig kényelmes hogy fél óra alatt ott a sör az ajtaja elött.

2023. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a woltnal szoktam néha rendelni söröket.

Ott ingyenes a házhozszállítás,van hogy van néha kuponom akkor szinte ingyen van.

2023. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Borzasztó az ízlésed sörök terén
2023. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát 24db már 12kg. Ha biciklis futár hozza, akkor azzal jó nagy kibaszas a súly miatt. 😅
2023. okt. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!