Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Külföldi utazas/ Turizmus es...

Külföldi utazas/ Turizmus es mégis a szokásos McDonalds es Co.-ban ültök be?

Figyelt kérdés

Bevallom en mar 2 eve nem voltam nagy külföldi nyaralason (ilyen arak mellett :-/ )

Viszont régen sokat es messze utaztam. Eszembe nem jutott volna, akarhol is jartam külföldön Starbucksba, Mekibe, Subwaybe, stb helyre bemenni.


Budapesten csomoszor latom hogy turistak ülnek ilyen helyeken (igen, mert itthon enis be megyek neha ilyen helyekre..uton van a munkaba pl szoval a 7köznapokat jelenti nalam)


Ti is furanak tartjatok ezt ahogy en vagy ti be szoktatok ülni ilyen helyekre ha nyaraltok?



2023. szept. 27. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Én itthon sem ülök be ilyen helyekre mert konkrétan hasmenést kapok ezektől a kajáktól a higiénia hiànya miatt
2023. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szigorubbak a higeniai eloirasok mint sok magyar büfeben :) vagy török etteremben a köruton ;)
2023. szept. 27. 20:47
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

2

Nem kajálok büfékben.

2023. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Előfordul, hogy bemegyek külföldön is, igen. Ennek több oka is van. Egyrészt ízben és anyagilag is kiszámítható, általában átverésmentes helyek ezek. Másrészt nekem egy csomó ételallergiám és érzékenységem van, így nem lehetek kalandvágyó, ami az étkezést illeti. Azt viszont tudom, hogy a multiknál melyek azok a cuccok, amiktől nem lesz bajom. Harmadrészt ott mindig van mosdó, ami idegen városban nagyon fontos szempont tud lenni. :)
2023. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Naja èn szintèn osztom a kèrdezô vèlemènyèt..

Itthon is nagyonritkàn eszek ilyesmit…

Ha utazom vagy komolyabb ètterem akkor mindig valami olyasmit eszem ami

Jòlhangzik,nemcsinàlom meg otthon,ill nem tudom megcsinàlni otthon

Ilyen hogy leves bècsi ràntott dolgok (standard kajàt)meg csak a bevált helyeken eszek

Ès igen a gyorskajàldàkban(multik) sokszor sokkal higènikusabbak mint nagyonsok ètterem/büfè stb…

(NEM MINDIG,de sokszor)

2023. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Be akartam menni Törökországban a mekibe, mert imádom. Végül változott a terv, de megbántam hogy nem próbáltam ott ki
2023. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk mert tudják, hogy kb ugyanazt kapják amit megszoktak a saját országukban és nem azért jöttek, hogy ételekkel kísérletezzenek épp hanem csak éhesek.
2023. szept. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pl út közben jól tud jönni, nem kell keresgélni, meg rizikózni hogy vajon ehető lesz-e, vajon milyen árkategória, vajon kapsz-e ételmérgezést. Reptéren, autópályán általában ilyen mekibe vagy hasonlóba térünk be.
2023. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor pl ételmérgezést kaptunk Pulában, na, utána csak mekiztünk, mert az bennünk maradt :D


Egyébként szívesen kipróbáljuk a helyi dolgokat.

2023. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként különböző országokban lehet kapni a mekiben olyan termékeket, amiket itt nem. Törökországban láttam hogy van még tölcséres fagyi, és egyéb csirkés szendvicsek. Qatarban meg sokkal több szendvics és tortilla elérhető
2023. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!