Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Külföldi utazas/ Turizmus es...

Külföldi utazas/ Turizmus es mégis a szokásos McDonalds es Co.-ban ültök be?

Figyelt kérdés

Bevallom en mar 2 eve nem voltam nagy külföldi nyaralason (ilyen arak mellett :-/ )

Viszont régen sokat es messze utaztam. Eszembe nem jutott volna, akarhol is jartam külföldön Starbucksba, Mekibe, Subwaybe, stb helyre bemenni.


Budapesten csomoszor latom hogy turistak ülnek ilyen helyeken (igen, mert itthon enis be megyek neha ilyen helyekre..uton van a munkaba pl szoval a 7köznapokat jelenti nalam)


Ti is furanak tartjatok ezt ahogy en vagy ti be szoktatok ülni ilyen helyekre ha nyaraltok?



2023. szept. 27. 19:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert Budapestre a turisták jó része bebaszni és csajozni jár, nem kulináris élvezeteket hajszolni.

De pl én is voltam Mekiben Bécsben, Londonban, Pozsonyban, mikor egész nap látványosságokat néztünk és csak gyorsan be akartunk kapni valamit, ami nem olyan drága és megbízható. Lazulós nyaraláson viszont éttermekbe járunk.

2023. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
jogos
2023. okt. 24. 19:33
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ülök épp az azerbajdzsáni mekiben, itt van ayran, limonádé, tripla sajtburi, muffin, profiterol..stb. Es itt még műanyag a pohár teteje. Sokkal jobb is mint az otthoni, a zsemle is a régebbi fajta. Jobb itt. Ki próbálom majd másik országokban is
nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!