Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Trófea éttermekbe mindenki...

Trófea éttermekbe mindenki halálra zabálja magát és ájulásig iszik?

Figyelt kérdés
Ott a sör meg a borfogyasztás is korlátlan. Hétvégén 14000 ft a jegy, a jó magyar pedig ha ivott 4 sört akkor az ötödiket is magába fogja tuszkolni...
2023. nov. 14. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Többször voltam már ott, soha nem láttam ilyet. Amúgy meg 5 sör, az 2000 ft kb, tele eszed magad én megnézném hogy iszol meg 5 sört. Bort nem ittam még ott csak pezsgőt azt hiszem az is ingyen volt, de hát nem volt egy nagy szám.
2023. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez az általános.Normálisan étkeznek az emberek,senki nem púpos teve.
2023. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a zabálósak nem ide járnak.
2023. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A sörből és borból van olyan, ami belefér az árba. De ezek azok, amelyeket a boltokban lent találsz meg, azaz olcsó vackok. A picit jobbakért már fizetni kell.

Időlimit van. A nagy többség messze nem fogyaszt annyit, amennyit befizet (hasonló kategóriájú étterem áraihoz viszonyítva). Ha betéved néha egy-két bélpoklos, még nem fognak kardjukba dőlni.

Nem mondom, hogy nagyon gyakran jártam az éttermeikben, de én csak szolid társaságokat láttam eddig.

2023. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Időlimit van."


Mennyi a limit ?

2023. nov. 14. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Fenn van a honlapon
2023. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!