Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen fajta tejszínhabot...

Milyen fajta tejszínhabot használnak a mekiben?

Figyelt kérdés
Olyan finom, én még nem ettem ilyen jó tejszínhabot. Valaki tudja mi a neve?

nov. 24. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
A Savencia (volt Pannontej) a beszállítójuk. Ennél több elérhető infó nincs.
nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Én többször láttam a Debica tejszínhabot náluk bent, azt nyomták a dolgokra. Tényleg nagyon finom, mi is azt vesszük. Valódi tejszínből van, nem növényi zsírból, azért olyan finom. Van cukros és cukormentes változata is, viszont az ára is elég kemény, egy flakon asszem 700 ml-es (nagyobb mint az átlag) és 3300-3600 ft egy flakon pl az Auchanban. Metro-ban ha 6-ot veszel akkor 2700 ft! Nagy alumínium flakonjáról lehet meglátni, kékkel van ráírva hogy Debica.

De pl az Auchan saját márkás tejszínhabja is tejszínből van, hasonló ízű. Ára gondolom olcsóbb, nem csak a kisebb kiszerelés miatt.

nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
1. válasz hivatalos helyről származik, de köszi a sok pirosat.
nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként Debic, nem Debica. A Békés Tej. gyártja.
nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
nov. 28. 22:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első durván le lett pontozva, pedig a beszállító listán, tényleg ez a cég szerepel.

[link]

nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!