Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogy lehet,hogy a mekibe a...

Hogy lehet,hogy a mekibe a kavet ugy adjak ahogy es senki se reklomal erte? Meg sem kozeliti a foton lathato szep habos csillogos kremes kavet. csak egy lötty az egész...

Figyelt kérdés
a többi menurol nem is beszelve. a burger is neha ahogy kinez.. Mintha a kutya szajabol huztak volna ki.
dec. 8. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Az ételfotózás egy külön műfaj, gyakran nem is igazi étel van a képen. Egy hambifotón pl. látszania kell minden összetevőnek, ami a valóságban nem megoldható.
dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oke,ertem. De autot se kerekek nelkul veszunk.
dec. 8. 08:37
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Hát szépen van fotózva ennyi a titok.Sz ételek is kívánatosak de készen még sem közelíti és arra sem panaszkodnak.
dec. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
eddig egy alkalommal se kaptam olyan kavet..ha visszavittem, kozoltek,hogy elolvadt...erdekes mas kavezoba nem olvad el.. olyan mint a karacsonyfa csucsdisz nelkul.
dec. 8. 09:26
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ajánlom a 1993-as Összeomlás című filmet :)
dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Láttam,igen. Vannak benne elgondolkodtato jelenetek.
dec. 8. 12:02
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Próbából fel kéne őket nyomni a fogyasztóvédelemnél, megtévesztő reklámok vagy ilyesmi címszóval! :D
dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

azert olvad el mert rarakjak a tetöt es all ott amig a pultra teszik neked jo 1 percet legalabb.

En kökemenyen vissza viszem a kajat, italt, kihivom a pincert ha etteremben vagyok. En vagyok akit altalaban az elejen nem kedvelnek de ha ezt megscinalod 4x 5.odszorre tuti olyan lesz amit szeretsz


Nem mindennap de par naponta reggel egyetem elött bemegyek a Mcibe vagy MacCafeba vagy Starbucksba es kikerem a Cappucinomat. Parszor volt hogy cask langyos volt , nem habos hanem tejes kave volt egyszeruen..kiut attol a guta en tejhabot kerek!!!

Altalaban huzzak a pofajukat de konyorgom ez a munkad. Ennyi. En vissza adom 2x is ha nem olyan amit kerek..voplt ra pelda

dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15%

Hát a meki nem egy kávézó... Ergo mire fel a nyafi?

A képek javarészt pedig illusztrációk, szerkesztett képek.


Nem fogják neked külön habosítani.


Egy kávézóban már odafigyelnek ilyenekre.


Habosítót pedig lehet venni jelképes összegekért már.

dec. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!