Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten van olyan étterem,...

Debremart kérdése:

Budapesten van olyan étterem, ahol lehet viszonylag normális árakon tenger gyümölcseis ételt kapni? Mint pl. polip, rák, kagyló (homárt is szeretem de azt nem eszek mert élve főzik meg őket általában és azt nagyon sajnálom)

Figyelt kérdés
febr. 13. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ezek nem olcsó alapanyagok,így nyilván olcsóan sem kapsz étteremben elkészítve.
febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit nevezel olcsónak?

Elég durva ára van. Pl egy bellozoos rákos tésztát tudok javasolni. Annál olcsóbban nem nsgyon kapsz

febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Mennyibe kerüljön főnök?
febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem akarsz gyanúsan olcsó tenger gyümölcseis ételt enni.
febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Lehet kapni igen, aránylag tűrhető áron de jót nem fogsz enni. Drágább helyeken is ahol legalább nem fagyasztott alapanyagokkal dolgoznak sem lesz olyan a szállítás miatt mint ha egy tengerparton ennéd, érezhető a különbség.
febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Chinatownban a Népszínház elején 6000 alatt vannak garnélás főételek, azok rizzsel elegek 2 embernek, max egyetek mellé pár batyut. Plusz az egyik legokébb minőség, amit lehet ilyen messze kapni a tengertől.
febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hol olvastátok azt, hogy olcsó :") normális, reális árra gondoltam. Tengerpartra nem sűrűn jár az ember, tudom hogy nem olyan minőség lesz. 10-15 ezer Ft-ra gondoltam így ketten. Igazából az utolsó válaszoló válaszolt a kérdésemre, köszönöm, ki fogjuk próbálni.
febr. 24. 13:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
@7 Majd írd meg milyen volt, nekem az egyik kedvenc helyem a városban, remekül főznek.
febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!