Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szabad a KFC-be elhozni...

Szabad a KFC-be elhozni kulacsokba az innivalót?

Figyelt kérdés
Lehet elég szarrágó kérdésnek tűnik, de viccből kíváncsi vagyok hogy tiltja-e a szabályzat, hogy én megveszem a poharat, és abból folyamat töltögetem a kulacsomba.

febr. 23. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de ha másnap emiatt majd betiltják, akkor megtaposlak.
febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Valaki masfeles pet palackot is megtölt akár közvetlenül, néhol tolerálják. De valami extrém putris prolinak kell ahhoz lenni, hogy ezt megcsinálja valaki.
febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1%

És mi a véleményed arról, hogy ha például az álomban vagyok, akkor tudok a kezemből kalapácsot csinálni.

Vagy bármit.

Én azt olvastam, hogy a kvantumvilágban van szuperpozíció.

Ebből aztán megvalósul valami.

Ez hasonlít, hiszen mind a kettő esetben ezer féle lehetőség van, és az egyik megvalósul.

febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
#2, mégis mi köze a putrihoz és a prolihoz annak, hogy ki tölti meg a PET palackot üdítővel? Annyi az összefüggés, mint a szúnyogcsípés és a lábméret között.
febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolognak tartom, hogy nem szerepel a felhasználási feltételekben, vagy a házirendben, hogy nem szabad az újratölthető poháron kívül bármit, például egy lavórt megtölteni és hazavinni az ücsit.
febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
hogyne vödörbe is
febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Négyes, akinek volt gyerekszobája és nem a fent említett fajta, az nem süllyed ide, mert szégyelli ezt a cselekményt. De, van összefüggés.
febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ne csináld elég paraszt dolog.Idd még ami belédfér és ennyi.
febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
#2, #7, az előítéletes gondolkodás itt is félrevisz. Kár azt gondolni, hogy a gazdagok jól neveltek, ők nem bukók, ők nem lopnak, és soha nem is ruppótlankodnak. 30 évet dolgoztam vendéglátásban, találkoztam elképesztően szarrágó emberekkel a jómódúak, de még a leggazdagabbak köreiben is.
febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szólnak érte, ha észreveszik. Nem te lennél az első, aki ezzel próbálkozik, valszeg nagy gyakorlatuk van az ilyen helyzetek kezeléséhez.
febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!