Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A mcdonald's féle burgerek...

A mcdonald's féle burgerek összementek?

Figyelt kérdés
Mintha a halas közel fele akkora lenne mint volt. A krumpli se volt vmi finom.

márc. 15. 21:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%
Minden. De legalább drágább lett. :D
márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Konkrétan úgy éreztem mintha kiraboltak volna csak ugye ma nem volt más csak puccos éttermek(ahol barmi kaja 5k+) vagy meki. De ez amit árulnak egy ezrest ha ért. Többet sose megyek.
márc. 15. 22:05
 3/12 anonim válasza:
89%
Abszolút igaz, mi is mostanában vettük észre. A normál burgerek baromi kicsik lettek, ha meg egy extrábbat kérsz, van annyi, mint egy étteremben.
márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Amiket enni szoktam nem tűnt fel hogy méretbeli változáson esett volna át. Viszont az árak borzalmasak. Elvileg pont olcsóbb lenne és gyorsabb a tömeges gyártással, de ha bemész egy normális helyre és ott eszel hamburgert, valószínűleg jóval olcsóbban jóllaksz, mint a mekiben.

Ha meg egy család megy akkor pláne. Nem mondom azt, hogy soha nem fogok oda menni, de gyakran elgondolkozunk, hogy térjünk-e be mert úgy is útba esik hazafele, de ha úgy van inkább rendelünk egy nagy pizzát házhoz és akkor fele annyiból kijöttünk. Nagyon ritka már az, hogy oda járok.

márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
20 éve járok mekibe. Egyre kisebb és kisebb minden. A férjemmel ezeket a szendvicseket már csak tablettának hívjuk. A cukorgyógyszerem laktatóbb, ha beveszem. A big macet életszerűbb lenne small macnak hívni. De legalább qrva drága minden. 5000 Ft-ból éhes maradsz.
márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
2 éve magyarorszågon akkor keztėk hogy drága és kisebb .
márc. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
a meki a gyerekek meg a szegények étterme és már ezt se tudjátok megfizetni...?
márc. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is kisebb lett, az árak is feljebb mentek. Az ember jobban jár egy kisebb kifőzdével, vagy hasonló hellyel.
márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen,itt is a mennyiség lett kissebb és kevésbé emelték az árát.
márc. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

#7

Pár napja beugrottunk hárman, 7000 valamennyit fizettünk 3 burgerért és igazából jól se laktunk, csak haraptunk valamit, míg haza nem értünk.

Még szerintem 1-1 lecsúszott volna fejenként, meg ha nem lett volna nálunk innivaló és veszünk kólát is akkor ugye ez az ár még növekszik és ott jeges szirupos cula van, de ugye az is elvileg olcsóbb kellene hogy legyen, de nem az.

Tényleg szerettem, mert nosztalgikus számomra, meg finom amit csinálnak. De az ár, na az borzalmas. Tényleg lehet menni enni kézműves hamburgert az árából, ha az a cél, hogy tele legyél és ne csak harapj valamit. Vagy tényleg akár egy nagy pizzát is vehetsz ennyiből, vagy gyros tál vagy bármi gyors kajával jobban jársz. Tényleg az volt ebben a lényeg, hogy gyorsan és olcsón kapott az ember ételt. Tényleg jó volt, de ez azért már embertelen.

márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!