Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonald's-ban, Burger King-be...

McDonald's-ban, Burger King-ben hamburgert, vagy sajtburgert esztek gyakrabban?

Figyelt kérdés

márc. 26. 09:25
A kérdező szavazást indított:
Hamburgert.
Sajtburgert.
Teljesen változó.
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Ritkán szoktam ilyen éttermekbe járni,pedig szeretem mindkettőt(hármat, kfc).

Utoljára pár napja voltam a McDonald's-ban, megkóstoltam a big tasty-t. Előtte kb 2 hónapja voltam akkor sajtburgert ettem, sültburgonyát meg gofrit.

Szóval változó, függ attól mennyire vagyok éhes, meg van-e valami újdonság.

márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Én is ritkán járok, de ha már bemegyek, akkor nem a standard hamburgert vagy sajtburgert eszem, mert ezek csak arra jók, hogy tömítsenek, de arra is csak 5-ösével.


Ha odamegyek, akkor Burgerben valami Steakhouse vagy Whoppert, Mc-ben meg Ha vab Big Rösti, vagy valami hasonló, akkor azt.

Egy idöben volt a Signature collection, azok tényleg olyanok voltak, mint a képen, azokat ettem még pár éve.


A KFC-re meg a németek is azt mondják "Kentucky Scheiß ficken".

márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Én a saját eszem mindig burgyával, mustival.
márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
És a tangi is be szokott vágni?
márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem eszek sima hamburgert vagy sajtburgert ezekben, vmelyik specialitást, pl. McFarm, Whopper, BigMac, vagy ha van vmi újdonság az kipróbálom.
márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig sajtburgert eszek a Mekiben és a BK-ban. A hamburger a sajttól lesz különleges, finom. Szerintem én még nem is ettem sose a Mekiben, Bk-ban csak sima hamburgert. A KFC-ben meg egyáltalán nem ettem még semmilyen csirkés szendvicset. Csak csirke részeket.
ápr. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!