Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit tegyek ha a meki -s dupla...

Mit tegyek ha a meki -s dupla sajtburger jobban ízlik mint bármelyik kézműves hamburger? A McDonald's marhahús pogácsáról azt mondják hogy egészségtelen,mű... de ha egyszer ez ízlik a legjobban?

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 00:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

Valószínűleg azért ízlik jobban a mekis, mert az tele van mindenféle ízfokozóval.

Én például ilyen házi "mindentbele" hamburgert szoktam csinálni, és az lazán lekörözi ízében a mekiset, jóval laktatósabb is.

2023. jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is finom, sosem éreztem azokat a sznobokat akik fanyalogtak rá, de azért van finomabb kézműves hambi is… Igaz ami annyival finomabb, az sokkal drágább is.


Nincs baj azzal, ha ezt szereted, edd ezt. A mértékletesség a kulcs… A hamburger amúgy sem egészséges, ne egyél mindennap hamburgert és kész.

2023. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én végigkóstoltam Szegeden az összes kézműves hambit(a Cirmi kivételével mert az nagyon drága,illetve a Jacks kivételével mert azt mondják hogy drága és szar) mégis a mekis dupla sajtburger ízlik a legjobban.
2023. jan. 20. 02:06
 4/16 A kérdező kommentje:
Ráadásul a mostani bejövős ajánlat(2 sajtburger,kis krumpli,kis hohesC narancs 1290-ért) nem is olyan rossz árban, ha kitöltöd a kérdőívet akkor + ingyen almáspite, a Big Burgerben egy dupla marhahúsos hambi(bigburger)2720Ft, elég nagy,hentestől veszik a marhahúst, raknak bele salit,zőldségeket,sajtot,kechup mustár,majonéz...mindent ami kell,szerintem házilag se lehet jobbat csinálni, de mégis a mekis dupla sajtburgerre(+sült krumpli) fáj a fogam.
2023. jan. 20. 02:18
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Ne tegyél semmit, edd azt amit szeretsz.

Megéri kipróbálnod a drágat is, sokkalta jobb tud lenni egy jól elkészített kézműves hambi mint egy gyenge verzió.

Nekem kedvenc ízkombóm a kacsaburger lilahagymakekvárral, meg a marhahúsosból a juhtúrós baconos, illetve a kecskesajt is remek választás egy burgerbe.

2023. jan. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Akkor a mekiset egyed, mi a kérdés ebben?
2023. jan. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az hogy annak ellenére is egyem hogy egészségtelen?
2023. jan. 20. 05:24
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Nálam nagyon egyszerű oka van, hogy a mekis ízlik. Omlós a húspogácsa, ennyi. Akárhol ettem akármilyen (amúgy nagyon is finoman ízesített) kézműves hambit, nekem a húsok mindig rágós volt, ez pedig agyoncsapta az élményt. Ezért ha ilyet kívánok, akkor Meki.
2023. jan. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha egyébként egészségesen táplálkozol és csak ritkán eszel Mc'Donaldsban, akkor nincs nagy jelentősége. Ha egyébként sem figyelsz az egészségedre, akkor meg teljesen mindegy.

Más oldalról megközelíve, rengeteg jó ízű, egészségtelen étel van, a legtöbb ember pl inkább csipszet rágcsál, mint nyers répát, üdítőt iszik víz helyett és nagyon hosszan lehetne sorolni. Most még döntés kérdése, hogy mit eszel, ha az egészségtelen táplálkozástól bajod lesz, akkor majd rákényszerülsz valamilyen fajta étrendre. Ha kéthavonta megeszel egy hamburgert, attól nem hiszem, hogy komoly bajod lesz és kézműves hamburgerből sem érdemes sokkal többször enni, az sem az egészséges ételek közé tartozik.

És mégegy megközelítés. Nincs olyan, hogy jobban ízlik, ezért nem tudsz mit tenni. Az, hogy jobban ízlik, azt sem jelenti, hogy a szervezeted érzi, hogy arra van szükséged. Ez átverés, direkt úgy van kitalálva, hogy kívánják az emberek. Ha nem akarsz egészségtelen ételeket enni, akkor erős akarattal le kell szokni róla. Olyan mint az alkohol, egy idő után alkoholistává válik aki rendszeresen iszik és nagyon nehéz leszokni róla.

2023. jan. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Az ízlés relatív és emiatt sosem lehet vita tárgya
2023. jan. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!