Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Honnan szerzi be a Pléh...

Honnan szerzi be a Pléh csárda az óriás csirkerántotthúsok nyersanyagát? Én ekkora csirkét még nem is láttam mint amekkora ott egy rántott hús...

Figyelt kérdés
ápr. 22. 16:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Sertést commból csinálják azt nem nehéz.

Kapni nagy méretű csirkemellet is az nyitott szeleteléssel jó nagyra lehet vágni.

ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Most elbizonytalanodtam hogy combból te vagy nem de ma úgyis megyek megjegyzem
ápr. 23. 10:24
 13/21 anonim válasza:
A pléh csárdáról vannak jó kis nébih videók. Az úr irgalmazzon annak, aki abban a fertőben eszik.
ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Két nővel voltam ott. Dupla Fertő
ápr. 24. 15:07
 15/21 anonim válasza:
Én mindig írom, de kitörlik a kérdéseimet és a válaszaimat, ahol kritikával illetem a helyet.
ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15-ös: név szerint tilos (jogilag) konkrét valakit vagy céget negatívan minösíteni, ez ugyanis hitelrontásnak és rágalmazásnak számít.
ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Hát akkor a google értékeléseket jobb nem nézni. :D
ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
16 akkor a nőmet se fitymálhatom le?
ápr. 24. 16:11
 19/21 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem ízlik. De akkor ezek szerint jobb hogy nem tudom hogyan készül
ápr. 24. 16:13
 20/21 anonim ***** válasza:
18-es: otthon vagy haverok között igen (habár elég negatív ötlet), de az internetre nem teheted ki, hogy "Tóth Piroska" szemét alak, ha erröl rá lehet ismerni. Ha feljelentést tesz személyiségi jogok megsértése miatt, megbüntetnek.
ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!