Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit érdemes kipróbálni a...

Mit érdemes kipróbálni a KFC-ben és a Burger King-ben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ezeket a fajta gyorskajákat, de nálunk csak Meki van, és már nagyon unom a Big Mac-et, McChicken-t... jövő hónapban felutazok Pestre, és kipróbálnám a KFC-t és Burger King-et is, mit érdemes ott enni/ mik finomak?


Én KFC-ben Grander-re gondoltam, Burger King-ben meg Whopper-re, de szívesen olvasnék még más javaslatokat is...



2013. jún. 8. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
K.F.C.-ben a Grander a kedvencem és a csirkeszárnyak, imádom mindkettőt, B.K. nem igazán a kedvencem.
2013. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

BK-ban valamelyik Whopper ami jobban tetszik, mert van vagy 8 féle, illetve a szezonálisak is jók.


Én szerintem a Meki sehol sincs a BK-hoz képest. ott legalább ízesebbek, jobbak a szendvicsek. Mekibe nagyon szárazak, ízetlenek.

2013. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Angus XT, a nagyon jó hús miatt, vagy Grill steakhouse, a finom pirított hagyma miatt.

Ezek amiket enni szoktam.

2013. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a KFC-ben a Grander-t ajánlom és a Burger Kingben valamelyik fajta Whopper-t! :) :D
2013. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
+1 Grander és Whopper
2013. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 i hate this world válasza:

Burger King: Whopper, Whopper Junior, Hot Chili Whipper, Whopper Sajt+Bacon, Chili Cheese Nuggets

KFC: Qurrito, iTwist classic, Longer, Zinger, Hot&Spicy Strips

2013. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!